Příspěvky uživatele - 4.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alko nebo Stiga?, 21.6.2009
Děkuji všem za reakce. Nakonec jsem koupil tu Stigu. První dojmy z prvního sekání jsou veskrze kladné. Vzorový střih, vzorový sběr (pravda byly ideální podmínky), sekačka nemá skoro žádný jízdní odpor, takže při jízdě po rovině není vůbec potřeba... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 10.6.2009
Dnes mi přišla zásilka květin od zahradnictví Laelia. Rostliny byly perfektně zabalené. Květiny jsou silné, zdravé, dobře prokořenělé. Zahradnictví mohu doporučit.
Alko nebo Stiga?, 8.6.2009
Dobrý den, najde se někdo se zkušenostmi z praxe? Rozhoduji o koupi sekačky pro větší členitější zahradu. Po delším zvažování a zkouškách několika strojů jsem se rozhodl pro větší sekačku s volitelnou rychlostí pojezdu. Můj výběr se zúžil v podstatě... celý příspěvek >
Okousané listy růži, 26.5.2009
Pomohl by mi někdo určit škůdce na růžiI? V listech růží jsou vykousané půlkulaté otvory (průměr okolo 1 cm). Okraje děr jsou hladké. Žádného škůdce jsem neviděla.  Nenašla jsem ani žádné pavučinky. Poupata růží jsou nepoškozená. Děkuji. Jarka
Zásilková zahradnictví, 4.5.2009
Také jsem měla obavy, zda zásilka od zahradnictví PETRO Mělník přijde v pořádku. Naštěstí mé obavy byly zbytečné. Rostliny byly v naprostém pořádku a vajgélie již dokonce bude brzy kvést. Možná, že se zahradnictví z předchozích kritických příspěvků... celý příspěvek >
Kdopak zna?, 29.3.2009
Myslím si, že ožraný ani zlomený tulipán tam není, jsou to pampelišky - plevel. Jarka
Jakou motorovku Stihl x Husqvarna x Johnsered nebo snad Ole-Mac?, 26.3.2009
Vážení pánové, děkuji Vám za vaše rady a názory k mému dotazu. Dnes jsem si objednal pilu Dolmar PS 420 C, tak jsem zvědavý na výsledek této volby, přestože jsem se zde dotazoval na zcela jiné značky pil. Přečetl jsem si i jiné diskuze o výběru... celý příspěvek >
Jakou motorovku Stihl x Husqvarna x Johnsered nebo snad Ole-Mac?, 25.3.2009
Dobrý den, na začátek se přiznám, že jsem naprostý laik v tomto oboru, který se týká motorových pil a tak zde hledám radu od Vás, kteří zde obohacujete diskuze dle mého názoru věcnými názory a zkušenostmi z praxe. Důvod koupě motorové pily je u mě... celý příspěvek >
Pokojovka, 17.3.2009
Teď jsem ve vyhledávači našla také název sloní ucho, listy Vám dorostou, nejdelší bývají ty spodní - časem mi zasychají, takže je odstraňuji. J.
Pokojovka, 17.3.2009
Nevžitý český název je krvokvět. Mám ji doma, kvete bíle. Existují i druhy, které kvetou červeně. J.
Pokojovka, 17.3.2009
Mohla by to být Haemanthus albiflos. Na fotce bohužel není vidět celá rostlina. Jarka
hnojení po povodni, 8.3.2009
Navíc asi nikdy neviděl zahradu po "prudké povodni". U nás nebylo co hnojit...
zásilková zahradnictví, 9.2.2009
Zahradnictví Krulichovi jsem vyskoušela prvně v loni 2008 a můžu vřele doporučit cenově je velmi dobrý kvalita dodaných zásilek perfektní takže mohu vřele doporučit též zahradnictví Basík mohu doporučit Dana z Plzně
Do kdy zalévat ovocné stromky, 21.11.2008
Je pravda, že beranovi neodolal ani zhruba 2 - 3 m vysoký akát. Stromky angreštu si vychutnal i s nezralými plody. Od lahůdky ho neodradily ani trny.
Do kdy zalévat ovocné stromky, 20.11.2008
Chováme ovce a ze zkušenosti bohužel vím, že i když mají ovce dostatek trávy na spásání, rádi stromky i keře okusují a tím je zcela zničí. Jeden čas dokonce okousávaly kůru vzrostlých stromů. V tomto případě pomohlo králičí pletivo. Na malé stromky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika