Příspěvky uživatele - 195.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 11.7.2018
Tak já jsem měla na části rostlin svilušky a na té druhé padlí. Stříkala jsem i proti padlí, ale tam se zdá, že to nijak nepomohlo, na listech jsou stále houbové fleky. Svilušky už zmizely. Nyní čekám, zda se rostliny vzpamatují, nebo je budu muset... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 13.3.2018
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak dlouho klíčí jednotlivé odrůdy. 4.3. jsem vysela do Jiffů různé druhy, z nichž některé vyklíčily za 5 dní (ruské odrůdy), další se přidávaly, ale jsou Jiffy, které jsou "mrtvé" a nevyčuhuje zatím nic. Má ještě smysl... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 6.3.2018
Přesně tak - semínka od AEV-VS vůbec neklíčí - vyhozené peníze. To zamrzí. 
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 4.12.2017
Jiffy na výsev rajčat jsem ověřila letos a bez problému, úspěšnost 100 %. Jak byly na okně a v teple, tak začaly "švihat" dost rychle, nakonec jsem sázela do skleníku přerostlé vytáhlé kytky, a to jsem vysévala někdy koncem února. Do pytlů, ale jo,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 3.12.2017
Jakože už jste zasel semínka rajčat? A co s nimi budete dělat až do jara? Není to brzo? Kam je dáte až do jara? Nechám se ráda inspirovat.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 30.8.2017
Zbytečné to nebude. Vidím to u sebe - část rajčat jsem dala do igelitových pytlů a umístila ke stěně domu, kde je kryje střecha - neprší na ně. U těchto rajčat žádná plíseň není, a je to přitom kousek od nekrytého záhonu, na kterém jsem už vše musela... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 28.8.2017
Hm, tak to jste mne nepotěšil. Celá sezona u nás byla nadprůměrně teplá a slunečná, rostlinám se dařilo, krásně zasedlé plody, velké a zdravé. Pak přišly deště a hotovo. Stalo se to jen na záhonu, rostliny v pytlích, co mám pod střechou, jsou v... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 27.8.2017
Ale ano, je to určitě plíseň. Napadá listy, stonek je už také černý, a plody už dnes vidím, že začínají být napadené také. Tak bych si dnes odpověděla, že rostlinu mohu vytrhnout a zlikvidovat. Některé plody se možná zachrání, pokud se to u nich... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 26.8.2017
Tak už mám také plíseň na rajčatech. Vystříhávám poškozené spodní listy, některé rostliny jsou zasažené více, některé zatím vůbec. Má smysl ty více zasažené zlikvidovat? A co s plody, které jsou zasedlé a zatím nedozrálé? Otrhat a nechat dozrát doma?... celý příspěvek >
Škůdci na paprikách ve skleníku, 4.8.2017
A co s těmi semínky? Jak to použít? Mám je. Napřed zasadit, podobně jako tabák a dělat výluh? Nebo použít přímo semínka? 
Škůdci na paprikách ve skleníku, 4.8.2017
Tak přesně tohle mám na chilli papričkách, které jsem měla za oknem. Ze dne na den se to objevilo, je to lepkavé, na spodních listech zelené potvory, na horní straně bílé. Odkud se vzaly doma v obýváku?  Nechápu!!!
Rajče, 31.7.2017
Je tam chycený i list, taky si myslím, že tohle je plíseň.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 31.7.2017
Tady na střední Moravě je sucho a horko, tento týden má být též tropický - má smysl preventivně ošetřit Acrobatem?
Prodáváte králičí maso, 27.7.2017
Také jsem dřív prodávala králičí maso, začínala jsem někde na 100 Kč za kg, nyní 140 Kč, pokud vůbec něco prodávám. Ano, jsou nezdary, úhyny, vzniklá škoda, kterou nikdo nezaplatí. O vykonané práci nemluvě, to nikde není vidět. To není na kšeft, to... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 23.7.2017
Já jsem zatím sklidila pár kusů Tornado, Malinowy retro a Albertovské žluté, vše ze skleníku. Tornado klasické rajče, z těch tří nejchutnější. Albertovské dozrává docela rychle, má však hodně dužiny, takové hutné. Příští rok ho pěstovat nebudu, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika