Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník, 5.5.2018
Já si muchovníku velice cením a moc mi chutná, bohužel je nás víc. Přesto, že mi na zahradě rostou veliké dva keře, které bohatě plodí, tak jsem loni neochutnala ani jednu kuličku, vše sežrali opeřenci a to v ještě nedozrálém stadiu.
Asimina Triloba, 23.4.2018
Stromek Asiminy mi roste na zahradě už devátým rokem a žádné dlouhé a tenké větve jsem dosud nezaznamenala. Jediný, zato velmi důkladný, střih provedl před lety náš labrador. Že by právě proto stromek působil spíše podsaditým dojmem s pevnými... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 22.4.2018
Taky u mě je stromek Asiminy mimořádně bohatě obsypán květy, tolik květů ještě nikdy neměl. Je u nás ale veliké sucho, takže se hodlám letos polepšit a zalévat a zalévat, bylo by ovšem vhodné, aby mi déšt naplnil kontejner, zatím je totálně prázdný.... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 17.4.2018
Já jsem si letos pořídila ruský obloukový skleník Trjoška 3x4m. Je čerstvě smontovaný a já jsem nadšená.
Rajčata 2018, 10.1.2018
Vážím každé rajče, které sklidím a vedu si velmi přesnou statistiku. Pokud vyprodukuje rostlina 4kg plodů, tak jsem velmi spokojená, samozřejmě, že se někdy povede více. Pěstuji venku, takže ve skleníku lze možná sklidit i více, ale vsadím svoji... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.12.2017 Obsahuje fotku
Já jsem letos pěstovala 55 odrůd rajčat, šílené! Pátrám po rajčeti, které by bylo pro mé potřeby ideální, mělo by krásně vypadat /dle mého vkusu/, dokonale chutnat, vážít něco kolem 200g, být hodně masité, rostlina by měla být mohutná a schopná... celý příspěvek >
Kumoi, 3.8.2017
Moc pěkné! Taky bych už měla možná takové plody, kdyby si manžel při likvidaci mšic nevzal omylem postřikovač se savem.
Rajčata podlouhlá, 2.8.2017 Obsahuje fotku
Opalka má paprikový tvar, hmotnost obvykle 150g, rostlinu pěstuji na dva výhony a každý má přes dva metry, s produkcí jsem velmi spokojená.
Rajčata podlouhlá, 2.8.2017 Obsahuje fotku
Malá ukázka sklizených podlouhlých rajčat.
Sklizeň 2017, 28.7.2017 Obsahuje fotku
Rajčata se nějak rozdozrávala a já jich teď mám plnou kuchyň. Letos vedou masité odrůdy.
Česká rajčata 2017, 23.7.2017
Na jaře, v období kdy se prodávají přísady rajčat, jsem byla na návštěvě u Evy na Myjavě a zašly jsme na tržnici. Na trhu byli prodejci z celého Slovenska a prý tam jezdí taky spousta Maďarů a já jsem byla nadšená. Jenže z rajčat prodávali z 90%... celý příspěvek >
Rajčata podlouhlá, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Začíná dozrávat Pozzano F1. U této impozantní a plody neuvěřitelně obsypané rostliny se s obdivem zastaví každý návštěvník mé zahrady. Je s podivem, že tohle nádherné rajče postrádá jakýkoliv náznak rajčatové chuti. Použiju ho na sušení a chuť... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 20.7.2017 Obsahuje fotku
U nás už hodně dlouho nespadlo nic a je horko jako v pekle, každý den přes 30°C a dnes jako bonus 35°C. Nic nepraská, ale všechno vypadá i přes zálivku chcíple. Moje dnešní "Black" sklizeň.
Sklizeň 2017, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Na mé zahradě dozrála jako první z masitých rajčat Black from Tula, v těsném závěsu Cherokee Purple a následovalo Býčí Srdce Oranžové.
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Letos jsem se trochu více zaměřila na pěstování rajčat podlouhlých, některá přípomínají spíše papriku. Nejsou ještě zralá, ale už teď vypadají moc hezky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika