Příspěvky uživatele - 234.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nářez, 17.3.2019
Nie som zástancom drastického rezania stromov, ale pri tých okrasných (resp. nie ovocných) môže byť niekedy výsledný efekt esteticky na výške. V dánskom meste Hillerod je nádherný zámok Fredriksborg, postavený v renesančnom štýle začiatkom... celý příspěvek >
Slivka do 660 m.n.m, 17.2.2019
Katinka. IH
Jak vyrobit mandlovou , 15.12.2018
Miloš: len korekcia "à la hnidopich" - maďarsky síce neviem, ale keďže bývam cca 50km od hraníc s Maďarskom, tak niečo som pochytil. Správne má byť CSERESZNYE PÁLINKA (=čerešňovica) a BARACK PÁLINKA (=marhuľovica). Podobnosť s Barackom Obamom... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 15.12.2018 Obsahuje fotku
Jablká ako platidlo pri bartrovom obchode. Kamarát dodal kapríky k Vianociam, dostal za ne debničku jabĺk (foto). Špičková kvalita na oboch stranách - a tiež obojstranná spokojnosť. Jeden z príkladov, kedy to záhradkárčenie má aj materiálno-praktický... celý příspěvek >
Hádanka, 11.11.2018 Obsahuje fotku
Trošku to tu upadá do zimného spánku, tak niečo na osvieženie - ak by si chcel niekto "zakvízovať". Na fotkách je 17 odrôd jabĺk, fotené dnes. Koľko z nich si trúfnete správne určiť? Výber som namixoval tak, aby tam boli odrody tuzemské aj... celý příspěvek >
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 14.10.2018
Vaša otázka je v podstate zbytočná, pretože mâte len 2 možnosti: zasadiť alebo nezasadiť. Vylepšenie pôdy (s mierou) vo výsadbovej jame je iste vhodné, ale stromy sú často húževnatejšie než si myslíme. Slivka môže prosperovať aj v takýchto... celý příspěvek >
Heliodor x Denár, 14.10.2018
Zvoľte Gold Bohemiu. IH
Ptačí zob - problém, 14.10.2018
Substral Careo Ultra obsahuje účinnú látku acetamiprid, zo skupiny neonikotinoidov. Rovnakú látku obsahuje napr. Mospilan. Je to insekticíd, ktorý účinkuje na viacerých žravých a savých škodcov, ako sú obaľovače, piliarky, kvetovky, vrtivky, vošky,... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince, 14.10.2018
Jonagored versus Red Jonaprince: U mňa sa Jonagored vyfarbí takmer do jednoliatej tmavočervenej farby, ale vždy vidno aspoň náznaky pruhovania(žíhania) - viď všetky fotky okrem poslednej. Red Jonaprince by mal mať červenú farbu celkom "rozmytú", bez... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 14.10.2018
LUCY (Topaz x Fuji) je stále pomerne nová odroda - k právnej ochrane bola prihlásená v apríli 2013. S Lucy už mám niekoľkoročnú skúsenosť (viď predch. príspevky), u mňa sa vyfarbuje celoplošne atraktívne tmavočerveno. Čo sa týka jej mena, dostala ho... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 26.9.2018
Odroda Šampion má - tak ako mnohé iné odrody - svoje mutácie (klony). A rovnako ako pri väčšine iných odrôd ide o mutácie s intenzívnejšou, sýtejšou, atraktívnejšou červenou farbou. Tak vznikli klony Šampion Red, Šampion Arno, Šampion Reno a Šampion... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 5.9.2018
Nárazové výdatné zrážky v čase dozrievania jablkám určite neprospejú, ale čo sa týka Galy tak to praskanie v oblasti kališnej jamky sa u tejto odrody vyskytuje aj v suchých rokoch. Podľa mojich skúseností je to nepochybne jej negatívna odrodová... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 5.9.2018
R.166.118: Váš príspevok ma ako "zakladateľa" vlákna potešil, som naozaj rád že Ste Rubinolou nadšený. Odroda to je náročnejšia na pestovanie, ale keď sa úroda vydarí tak tie červené lampióniky na strome nemajú chybu, je to nádhera. Ako som napísal v... celý příspěvek >
Dozrávají meruňky ale hnijou, 11.7.2018
Zdravím Vás Jiří 1968, ako ste boli tento rok spokojný s Vehardou čo sa týka moníliovej hniloby plodov oproti Maďarskej. Je Veharda chuťovo na takej úrovni ako Maďarská? Maďarskú mám, moníliová hniloba plodov bola tento rok u nej minimálna, ale plody... celý příspěvek >
Švestka, pološvestka do malé zahrady, 22.10.2017
Zdravím, aké máte skúsenosti so slivkami na podnoži Wangenheimova a Wavit.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika