Příspěvky uživatele - 135.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?, 22.6.2017
Váš obrázek nemá s mulčem nic zásadně společného, nevím čemu nerozumíte, záslepka se zasune do tunelu a pouze zajistí gumou na konci, zitra se doma ještě podívám, s intuitivním použitím jsem neměl problém, návod jsem moc nestudoval. S deflektorem... celý příspěvek >
Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?, 22.6.2017
Na obrázku je objímka, která mechanicky omezuje výšku sečení a podle mě nemá s mulčem nic společného. Dokoupil jsem deflektor místo mulčovače a jinak vpodstatě kromě pár míst s košem neseču. 3084H mám taky 3 roky a celkem potrápila naštěstí v záruce,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika