Příspěvky uživatele - 10.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrš na odchyt ryb, 28.8.2017
Take jsem se trapil co s premnozenymi karasy, uz jsem zvazoval bud uplne vypusteni jezirka, nebo odchyt koi a nasledne elektriku. Nakonec to vyhral bambusovy prut a rybarsky hacek, mala kulicka z cerstveho chleba na hacek a tahame s klukem... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 14.6.2017
Já si myslím, že kdyby byl ten odtok byl nahoře, tak nedochází k pohybu vody ve spodní části filtru, tzn byla by menší účiiná plocha filtru.
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 13.6.2017
Cca druhy tyden od spusteni mi filtr take pretekal, pak temer zmizela ta seda hmota na houbach a aktualne mam hladinu tesne pod nejnizsim stupinkem. Take celkem vyrazne ubyva hneda hmota z kamenu v jeziku (rasa?) viz foto vyse. Nevim do jake miry to... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 12.6.2017
Zaujal mě zvednutý přepad filtrace, to je kvůli ponoru zeolitu? A skimmer vyndáváte? Bojíte se poškození ledem?
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
Řasa z kaskády po několika dnech úplně zmizela, na kamenech v jezírku ale roste dále, ovšem nejadná se nejspíš o tipickou vláknitou řasu. Dám nějaký čas a prostor přírodě aby se s tím poprala...
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
Ještě
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
Filtrace
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
Další...
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
...
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 9.6.2017 Obsahuje fotku
Posílám ještě nějaké foto jezírka, není to úplně finální stav, chci ještě více zamaskovat filtraci + vedení. Dále ještě molo od terasy, pod kterým bude schovaný skimmer a navíc to bude další stínění hladiny. Molo ale bude částečně výklopné aby byl... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 8.6.2017
Ja jsem zatim nemel ani zdaleka tak plny kos, jako je videt u vas na foto. Pokud tedy nepocitam 3 plne kose pulcu po spusteni. Proto jsem psal ze by to sitko mohlo by klidne jemnejsi. Za jaky cas se vam ten kos takto naplni?
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 7.6.2017
Děkuji za reakci. S tím slunečním svitem jste bohužel uhodil hřebíček na hlavičku, to je asi jediné větší negativum našeho jezírka, cca 2/3 času slunce nad obzorem je pod jeho plným svitem. Proto jsem volil pokryvnější rostliny - lekníny, vachtu,... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 6.6.2017
Takze 14dni od spusteni filtrace: Hned prvni dny od spusteni filtru byla viditelna zmena v cistote vody, rekl bych, ze kazdy den se zvysovala pruhlednost o 5-10cm. 3ti den od spusteni mam pustenou lampu a do ted nepretrzite bezi. Mam kose s... celý příspěvek >
Kdy sklízet dýně?, 26.5.2017
Nejlepší je sklidit dýně když už jsou dozrálé a velké když jsou malé je škoda je skízet když by mohli ještě vyrůst :)
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 12.5.2017
Díky moc za reakci. Je to dobrá zpráva, ještě pokud máte zkušenost: Přemyšlím o setu té 60000ky kde je čerpadlo Aquamax 16000 Eco Premium, zvládne toto čerpadlo brát špínu ze dna a ještě skimmer BIOsys Plus? Minulý týden jsme byli na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika