Příspěvky uživatele - 33.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň praskla, 16.8.2021 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a mám dotaz na odborníky. Při bouřce prasknul kmen mladé hrušni (viz. obrázek). Chci se zeptat, jestli se tím dá něco dělat a zda se vůbec dá zachránit.  Mira z Brna
Podeschlý trávník, 20.9.2019
Zdravím. Mám ten samý problém. Myslím si, že je to částečně fyziologický jev, třeba způsobený sečením tupou sekačkou, ale taky by to mohlo být způsobeno nějakou plísní. Případně nevhodnou zemínou (Ph). Nevím. Budu taky rád za každý názor k... celý příspěvek >
Prazdna mista v travniku, 19.7.2019
Taky mě napadlo, jestli nejsou v zemi larvy nějakého hmyzu, co má rád kořínky (chroust, listokaz, tiplice, osenice...). Ty si rády smlsnou a pak bývají tyto skvrny. Mira z Brna
Co to je za fleky?, 1.7.2019 Obsahuje fotku
Ahoj. Ptám se: Víte někdo proč máme na bylinkách a jiných rostlinách bílé flíčky.  Okem není nic vidět a rozlézá se to po kdečems. Přiložena fotka máty. Mira z Brna
Hnědé fleky v trávníku, 1.7.2019
Stává se to při horkém a vlhkém počasí. Ortiva pomůže.  Mira z Brna
Třešně - hniloba, 28.6.2019
Dobrý den přátelé. Tak letos naše třešeň měla úrodu bohatou, bohužel po našem návratu z dovolené mi nezbylo nic jiného, než si nachystat plachtu, kýble a všechny plody oškubat, neboť byly totálně monilií prohnilé. Opravdu úžastný zážitek. Trvalo... celý příspěvek >
Flíčky na bylinách, 26.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny milovníky zelené barvy. Bohužel mi na některých rostlinách mizí. Např. Oleandr, máta, oregano a saturejka... Ví někdo co by to mohlo být?
Zalozeni travniku, 24.5.2019
Dobrý den. Já jsem navezl cca 10cm šedého písku. Na to jsem dal cca 5cm substrátu a promíchal. Musí se hnojit, ale trávník je docela hezký. Mira z Brna PS: Zemina pod tím, ale nebyla zas až tak hrozná.
Obnova travniku po zime, 27.3.2019
Dobrý den. Z mých zkušeností bych ještě připojil ošetření fungicidem proti travním rzím a jiným plísním. Začínají zlobit s příchodem bouřek a letních teplot. MzB
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 4.9.2018
Ahoj. Zkoušel jsem to, ale za ty peníze to nestojí. Navíc to prý funguje cca 6 týdnů a mravence to nezahubí, ale pouze vyžene. Takže jsou tam za chvilku zas. Já jsem žádný rozdíl nepocítil. Mira z Brna
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 3.9.2018
Zdravím. Mám ten samý problém. Rýčová metoda je pro trávník dost radikální. Jsem zvedav na další řešení Co na to MartinS? MIra z Brna
Vadnutí konců výhonů lísek, 11.8.2018
Zdravím. Trochu mě to připomíná Moniliosu Laxu.
Oddělení trávníku a záhonku, 13.4.2018
Dobrý den. Doporučuji zkombinovat ty skryté obrubníky s dlažbou 10*20cm., kterou dáte třeba do písku, tak, aby tráva pokud možno neprorůstala skrze plast. obrubník do dlažby. Udržovat se tento prvek, ale stejně bude muset. Navíc se vám po něm... celý příspěvek >
Doporučte broskvoň, 26.9.2017
Děkuji za doporučení, pokusím se podle nich zařídit. Zahrádce zdar. MzB
Doporučte broskvoň, 25.9.2017
Zdravím všechny nadšence našich zahrad a mám prosbu. Potřeboval bych doporučit dvě odrůdy broskvoně. Jednu rannou a druhou spíš pozdní, tak, aby neměla příliš bujný vzrůst a šla dobře od pecky. Děkuji předem za Věe náměty. Mira z Brna
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika