Příspěvky uživatele - 86.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak huse zafixovat zlomené křídlo, 9.8.2017
pokud nechcete housera upect tak ho odvezte k veterinari a ten rozhodne zda se da kridlo zachranit nebo amputovat takhle se jenom bude trapit
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 31.7.2017
pilu si musi vybrat te kdo sni bude rezat
Jaké smáčedlo?, 26.7.2017
On ten jar při větším množství neublíží vzdyt je pro styk s potravinama. ja ho dávám asi 1 dcl na 300 l
Nerezová nádrž, 11.7.2017
s tim pozinkem je to pravda ted jsem musel udelat nerezove schudky pozinkovane z Monf. se uplne rozpadly tahle nadrz bude asi nerez a nejspis je udelana na zakazku take se tam mohla koupat nejaka slecna melo by to vetsi sledovanost
Rezanie 7m smreku strieborneho, 8.7.2017
jeste jsem zapomel dodat ze jsem si pisoli od vapky pripevnil na tyc asi 5 m a tim jsem se dostal az na vrchol takto by se dal nastavit i ten postrikovac
Rezanie 7m smreku strieborneho, 8.7.2017
je skoda ho rezat nebude to hezke na postrik jsem pouzil Karate Zeon a smrky vysoke 10 m jsem postrikal pomoci tlakove mycky vapky postrik jsem si dal do nadoby vyse polozene jak vapka a odtud to do ni teklo samospadem
Čím nechat porůst kámen?, 17.6.2017
mel jsem na mysli primo druh gypsophila aretioides
Čím nechat porůst kámen?, 17.6.2017
kladivo pouzit ale ne na rozbijeni ale vytvorit do kamene par kapes a do nich zasadit lomikamen pripadne doplnit nekterym z gypsophilu
Krůta začala snášet, 12.6.2017
tak budte rada kruti vajíčka jsou vyborna
Jaký venkovní ventil (kohout), 10.6.2017
pokud to je od firmy meibes tak ten neni moc idealni, protoze vyuziva kompenzator na roztaznost ledu to znamena ze ventil zamrzne ale neroztrhne se lepsi je polar II ten vodu z venilu vypusti takze se muze pouzivat i za mrazu jen tam nesmi byt trvale... celý příspěvek >
Jaký venkovní ventil (kohout), 10.6.2017
ta trubka se sestihranem je cast ventilu ktera ma uz uvnitr dosedaci plochu pro tesnici kuzelku a zkracuje se na mirou podle sily zdiva ventil je tam nasunuty s tesnenim a prisroubovany
Jaký venkovní ventil (kohout), 10.6.2017
mate to zdruhe strany pristupne nebo je to ve zdi? ten kohout uz byl koupeny, protoze tato cast se sama koupit neda je to nedilna soucast sady je mozne ze ho mate nekde ve stavebnim materialu pokud ho tam firma nechala a nebo si ho nechal ten... celý příspěvek >
Jaký venkovní ventil (kohout), 9.6.2017
ještě se k tomuto vracim pokud je ta trubka z umele hmoty tak to není zatka ale soucast nezamrzneho ventilu pak ji tedy nevytacejte to uz je priprava na ventil poznate to podle toho ze je pruchozi az do rozvodu mel by byt uvnitř uzaver ten když... celý příspěvek >
Jaký venkovní ventil (kohout), 9.6.2017 Obsahuje fotku
je to tak spravne nic nebourejte dejte do te zatky imbusovy klic predpokladam ze nemate instalatersky stromecek nebo ho vemte hasakem a vytocte urcite tam moc drzet nebude nejdrive si ale vypnete vodu nezamrzny ventil je utopeny ve zdi asi 30 cm ten... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
tuto pružinku se asi vyháčkovat nepodari je prilic kratka a silna bude zapotřebí alespoň jednu paknu sundat také by se dala pruzinka natáhnout kdyby se pakny nasilim roztahly ale trefit ten spravny rozmer nebude jednoduche aby se to neprehnalo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika