Příspěvky uživatele - 231.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez renklody, 17.4.2017
Moc děkuji za Vaši pomoc, zatím se mi nikdo neozval, ani tady, ani přes stránky tady u nás, počkám, až přijdou knížky, pročtu je, a pokud ikoho neseženu, budu se muset opatrně do ořezu pustit sama. Velmi si vážím toho, že jste mi pomohl i s výběrem... celý příspěvek >
Kniha o řezu ovocných stromů, 14.4.2017
Děkuji moc, koupím je. Zuzana
Kniha o řezu ovocných stromů, 14.4.2017
Dobrý den, prosím poradíte mi jakou knihu vybrat, potřebuji literaturu o řezu ovocných stromků, konrétně renklod. Titulů je několik a nevím kterou nebo které koupit.  Děkuji. 1. Baumjohannová, Baumjohann Rez ovocných drevín 2. Paulen Rez... celý příspěvek >
Řez renklody, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Foto je ze 13.32017, stav dnes je tento na fotce. Vím že jsem stromek zanedbala, z osobních důvodů. Ale ráda bych ho dala do pořádku. Nemám nikoho kdo mi osobně poradí, proto prosím o radu touto cestou. nechci od stromku žádné divy, jen trochu... celý příspěvek >
Řez renklody, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Pohled druhé strany
Řez renklody, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak ořezat zelenou renklodu, byla vysazena 2013, umístění na jižní straně, slunce po celý den, nadmořská výška 205 m, n,m, Dokud nebyla nijak upravována. Moc děkuji za pomoc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika