Příspěvky uživatele - 248.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznám škůdce podle otvoru v zemi?, 28.2.2022
Ty rozměry ale fakt odpovídají hryzci, koukala jsem ještě dodatečně na net a tam udávají dokonce až 10cm. Potkan je proti němu štíhlý (aspoň ti, co bývali u našich slepic). Hryzec je jak malý králík (bez těch uší), i čumák má podobvný... Jinak je... celý příspěvek >
Jak poznám škůdce podle otvoru v zemi?, 27.2.2022
Asi si pletete hryzce s hrabošem. Hraboš dělá malé díry jako myš, ale hryzec je dost velký, ta velikost děr u ústí (ona se tam zem většinou trochu propadne) by mohla vypasenému hryzci odpovídat. Kromě kořenů stromků likviduje i brambory a kořenovou... celý příspěvek >
Postřik na list - cererit, 25.2.2022
Ono spíš u toho bude asi problém určit správnou koncentraci, abyste si ty listy nespálil... Osobně tekutá spíš používám, když potřebuji rychle něco dodat - třeba vápník. Nebo něco "vzkřísit" třeba po kroupách - na to se mi osvědčil Vitality komplex.... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2022, 24.2.2022
Také jsem to dneska stříkla. Pohyb na pupenech u nás zatím vidět není, zato lísky už "doprašují". Na angreštu jsem teprve na několika málo pupenech objevila zelené špičky, tak snad to termínově vyjde, Ty lísky prášily letos nějak moc... celý příspěvek >
Rozrytý trávník, drobné hromádky hlíny, 24.2.2022
Joo, žížalky kypří zem, trošku ji načechrají. Aspoň máte provzdušnění bez práce   Lída
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Ono by možná šlo vytvarovat i plastovou misku, kdyby se do ní dala vařící voda a vmáčkla se do žlabu  -tím by se vytvarovala...       Nebo jsem koukala, že existuje termoplastická hmota SHAPE-PLAST, mrkněte na... celý příspěvek >
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Za mého mládí býval modurit... Ten se povařil a ztvrdnul. Když jsem ho zadala do vyhledávače, vyskočily na mne i nějaké jiné "samotvrdnoucí hmoty" ve výtvarných potřebách, ale to už se mrkněte sama... celý příspěvek >
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
Prodávají různé plastové nádoby, tak co zkusit nějakou rozměrově vhodnou? Ale ve dně byste museli udělat povícero dírek, aby z plastu dostatečně odtékala voda. Mám takhle muškáty ve čtvercovém... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2022, 21.2.2022
No říkají když začnou prášit jehnědy, nebo když začíná rašit angrešt. Koukala jsem do záznamů, v posledních letech jsem dělala 1.postřik nejdříve 15.2. a nejpozději 8.3., ale většinou mezi 20. a 25.únorem, tak to bude nastejno. Jinak pupeny u mne... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2022, 21.2.2022
Já to zatím nestihla. Buď mrzlo, nebo pršelo, nebo funělo. Chystám se na to ve středu (Kuprikol, mám zásobu). Lísky sice práší, ale pupeny ještě "sedí". Je to venku za městem u polí, takže je tam chladněji.   Lída
Jaká odruda na vysočinu pro nadmořskou výšku 613, 21.2.2022
Stromek nevím, ale gengel.cz nabízí její pecky k výsadbě (musí se stratifikovat). Lída
Najkrajšie voňajuci ker, 21.2.2022
Ještě mne napadl "vanilkový keřík" Heliotropum arborescens, ten skutečně kvete postupně celé léto až do podzimu, nádherně provoní okolí a lze ho přezimovat v chladné místnost bez mrazu (zjara pak trochu sestřihnout), i když ho u nás prodávají jako... celý příspěvek >
K čemu je Talent?, 21.2.2022
Viděla jsem ho na mall.cz. Ale mají to dodávku "od partnera", takže jestli ho ještě má ten jejich partner, nevím.           Lída
Minaturní les, 20.2.2022
Ne.Tu plochu vám porostou 2-4 lísky. Po 50cm se sází akorát tak živý plot z tůjí.  Lída
Najkrajšie voňajuci ker, 20.2.2022
ps - voní po pomerančích a má pěkné drobné kulaté nejedovaté červené plody. L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika