Příspěvky uživatele - 9.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu, 11.3.2021
Nechal jsem si detergent poslat, vyzkoušel jsem- natřel 2x a vyšisované pruhy plastového bazénu se ani nehnuly. Takže vyhozených 407,- Kč Petr
Přislazování vykvašeného vína, 17.1.2021
  Co je vhodného a přípustného na přislazování příliš suchého hroznového vína (v sudu, ne na stole), kromě hroznového koncentrátu.  Děkuji. Petr
Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu, 13.1.2021
Rád bych věděl, kde, jak, za kolik, v jakém množství se Vám podařilo detergent koupit.  Děkuji, Petr
Domácí víno - základní problémy, 8.1.2021
Pánové vinaři, čím přislazujete víno překvašené do sucha, kromě vínového koncentrátu. Díky
Žižaly v zapuštěném bazénu, 7.10.2020
  Vážení, zrovna jsem chtěl napsat to samé, kdy jen při dešti žížaly páchají houfně sebevraždy do zakrytého bazénu. Najdou si nějakou škvíru a pak zanechají hnijící stopu na dně, kdy je to, po delší době nebo po zimě, problém vyčistit. ... celý příspěvek >
Ztráta barvy plastového bazénu, 1.7.2018
Poradí někdo, co se dá dělat se stěnami plastového bazénu, které v místech nad hladinou ztratily barvu? Bazén je starý 14 let, zatřešený, takže sluncem to nebude, jen ve výšce nad hladinou, pás asi 12 cm, vyšisovaný (šedý), jinak původně bleděmodrý.... celý příspěvek >
Pecky, 25.6.2018
U sklízených plodů jsou pecky půlené. Děkuji Petr
Sázení brambor po staronovém způsobu, 18.12.2017
Brambory jsem sklidil koncem října. Některé byly popraskané, snad nepravidelnou závlahou, nejprve sucho, pak přívalové deště, ale bylo to pohodlné, nemusíte okopávat, plevat a jen přisypáváte sekanou trávu. Nevýhoda byla, že si řádek našel hraboš a... celý příspěvek >
Identifikace plevele, 28.9.2017
Asi máte pravdu s dloubáním, jenže bezprostřední postřik z rozprašovače je velice rychlá práce, oproti dloubání, navíc mám obavy, že část kořene zůstane v zemi a bude pokračovat v růstu. Pozemek mám 25 let a tento prevít se vyskytnul poslední 3 roky.... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 28.9.2017
Nemohu zatím ukázat úrodu, protože zatím je stále nať zelená a čerstvá jak v červenci. Petr
Identifikace plevele, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Na zahradě se mi rozmnožil tento plevel a není mi jasné, jak. Pravidelně sekám, takže z květů to nebude a dokáže zatáhnout trávník a likvidace jen totálním herbicidem(Quattro), kterým postříkám srdéčko rostliny. Pak ale zůstanou holé fleky a je to... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 2.9.2017 Obsahuje fotku
Do pytlů(50 l)jsem zkoušel několik roků po sobě s hlínou, s vrstvením kompost -hlína, pak čistě s kvalitním jemným kompostem a postupně, jak narůstala nať přisypával a byla to ztráta času a výnos skoro nic. Letos jsem zkusil koncem dubna do trávy(15... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 20.8.2017 Obsahuje fotku
Loni na podzim jsem dostal zásilku(v krabici zabalené 4 ks na podnožích St. Julien A, jeden den jsem namočil kořeny do vody, na jaře zakrátil rozvětvení a nyní mají bohaté přírůstky, které jsem už 2x zakracoval. Rostou sice občas neukázněně, ale dá... celý příspěvek >
Jedná se o chorobu?, 20.8.2017 Obsahuje fotku
Vážení, na kmeni Topazu (4 roky mladý stromek) se vyhodily útvary. Před lety jsem je měl na Šampionu a později na Melodii. Zpočátku jsem útvary vyřezával a natíral propolisem (lihovým), později už jich bylo tolik a na nepřístupných místech, že jsem... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 20.8.2017
Topaz mám jako mladý stromek(4 roky), listy zdravé bez postřiku. Je pravda, že má tendenci růst kolmo (svisle), ale dá se tvarovat a mšice taky mají o něj zájem. Zatím spokojený. n.v. 300m.  MSK Petr
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika