Žižaly v zapuštěném bazénu



host - 9.161 (?)
7.10.2020 21:27

  Vážení, zrovna jsem chtěl napsat to samé, kdy jen při dešti žížaly páchají houfně sebevraždy do zakrytého bazénu. Najdou si nějakou škvíru a pak zanechají hnijící stopu na dně, kdy je to, po delší době nebo po zimě, problém vyčistit.  Děkuji Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 26.233 (?), 7.10.2020 15:41, zobrazeno: 2529x
Dobrý den a prosím o radu. Celé léto a teď už i podzim se mi neustále stěhují do bazénu žižaly. Za noc je to klidně i 10-15 různě velikých zizal. Da se s tim něco udělat nebo je nějakým způsobem zastavit??? Děkuji za jakoukoliv reakci. Milan
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.161 (?), 7.10.2020 21:27

  Vážení, zrovna jsem chtěl napsat to samé, kdy jen při dešti žížaly páchají houfně sebevraždy do zakrytého bazénu. Najdou si nějakou škvíru a pak zanechají hnijící stopu na dně, kdy je to, po delší době nebo po zimě, problém vyčistit.  Děkuji Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 33.44 (?), 12.10.2020 6:44

Takových nářků se najdou mraky ve všech světových jazycích. Žádný chytrý návod se nenajde.  Jedině posunout zahradu (zahradní povrch) co nejdále od hrany bazénu a s jistým zvednutým rantlem okolo.

Také se doporučuje nasypat vápenec dokola na hranici zahradní plochy neb žížaly nemaj rádi zvýšené pH půdy. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika