Příspěvky uživatele - 14.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jíst plody, pokud rostlina má nějakou nemoc?, 30.8.2017
U okurek je spíš problém, že stresované rostliny mají hořké plody. V.
Ideální slivoňový semenáč, 21.8.2017
Jaké očekáváte rozdíly mezi prověřeným semenáčem Zelené renklody a Ontariem? V.
Ovocné stromky nerostou, 11.8.2017
Nemyslím, že by bylo třeba hloubit jámu 1x1x0.8 m. To je téměř kubík zeminy. Důležitá je šířka jámy a udržování mísy. Hloubka 80cm je zbytečná, organická hmota otočené do této hloubky vytváří v anaerobních podmínkách nevhodné sloučeniny. Navíc se... celý příspěvek >
Žluté listy a husté rezavé skvrnky - třešeň, 11.8.2017
Blumeriella jaapii V.
Neznámá v květináči, 10.8.2017
Asi nějaká Kalanchoe. Možná Kalanchoe 'Spider' V.
Protirakovinové jablko, 7.8.2017
S podobným marketingem (Polyfenoly, antioxidanty) tlačí družstvo Melinda (Trentino) Kanadskou renetu. V.
Šlachtenie, 28.7.2017
Praktické informace k šlechtění jsou ve skriptech Šlechtění zahradnických rostlin Lužný, Štambera 1965, Myslím, že to vyšlo i později knižně. V.
Záhada, 27.7.2017 Obsahuje fotku
zdravím, již druhým rokem se mě vyskytují útvary na zahradě s kterými si opravdu nevím rady, houna to nejsou, to jsem už vyloučil.Hlavně ve trochu svažitém terénu, vypadá to hrozně.
Šlachtenie, 26.7.2017
Mimmo, silně sensitivní podnože na ppv by tu byly. Problém je v tom, že se nebudou kamarádit s odrůdou infikovanou PPV. V normální výsadbě tolerantů se po infekci sníží výnos o 10-20%, zatímco odrůdy na hypersenzitivních podnožích... celý příspěvek >
Šlachtenie, 26.7.2017
Ano, je to jednoduché. Základní metoda spočívá v tom, že opylíte mateční odrůdu otcovskou odrůdou. Samozřejmě zamezíte samoopylení a nechtěnému opylení jinou odrůdou. Pak vysejete několik tisíc pecek (stratifikovaných). První selekci provedete... celý příspěvek >
Molice na rajčatech, 24.7.2017
Encarsia funguje i v létě? Myslel jsem, že vysoké letní skleníkové teploty nedává. V.
Co je to za odrudu jablek, 22.7.2017
Mozajka je podle mě rzivá. Může to být reakce na padlí (běžné u Jonathanu), reakce na roztoče, virózy, abiotické faktory, měďnaté postřiky ap. Taky to může být odrůdový znak. Kožených a polokožených odrůd je spousta. V.
Pomoc s určením názvu pokojovek, 21.7.2017
1.Tradescantia fluminensis 'Quicksilver' 2. Citrus 3. Gasteria 4.? Tradescantia spathacea 5. Phillodendron 'Imperial red' Kultivary mohou být i jiné podobné V.
Bobkový list, 20.7.2017
Bobkovišeň to asi nebude. To byste poznal podle otravy po zkonzumovaném listí. V.
Živý plot v květináči (na terasu), 20.7.2017
Standardním řešením zastínění boku pergoly je treláž, na kterou pustíte nějakou popínavku, kterou sadíte do volné půdy vedle pergoly. Moc místa to nezabere. V.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika