Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 11.3.2017
Netvařec křovitý a hlošina úzkolistá (nebo jiné druhy). Jsou to dřeviny, které se používají k osazování neplodné půdy, nejenže tam přežijí, ale ještě půdu vylepšují, protože jejich kořeny vážou vzdušný dusík - jako ten jetel,  který vám tam... celý příspěvek >
Houba na durancii, 6.3.2017
Dejte si tady do vyhledavače "rez hrušňová", dozvíte se všechno. Hanča
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 5.3.2017
Tak, a je jasno .  Děkuju. Hanča
Co se děje s fialkami?, 27.2.2017
Tak zkusím poslat dotaz ještě rovnou do Biocontu, co mi k tomu řeknou. Každopádně ještě jednou díky. Hanča
Co se děje s fialkami?, 27.2.2017
Pane Josefe, moc děkuji za nasměrování. Na postřik se nechystám, fialky jsou v trávníku úplně všude, to bych musela vzít šmahem celou zahradu. Myslíte, že by mohl pomoci Typhlodromus pyri? Hanča
Co se děje s fialkami?, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek.
Co se děje s fialkami?, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Ráda bych věděla, co se to šíří za chorobu mezi violkami vonnými. Rostou na zahradě volně v trávníku, je jich tu plno, loni jsem našla jednu takhle nemocnou (šla okamžitě na ohýnek), letos je jich mnohem víc. Hanča
Obleva, 20.2.2017
Taky se mi nechtělo věřit, když jsem včera na zahradu přišla . Ale holomrazy tu opravdu nebyly - sněhu bylo po kolena, někde stále ještě leží. Hanča
Obleva, 20.2.2017
Sněženky už kvetou - na Vysočině . Hanča
Barevné řebříčky, 20.2.2017
V bývalé zahradě jsem na suché stráni měla hadinec, ze semen nasbíraných v přírodě. Rostl úplně sám, bez jakékoli péče, přeséval se (je to dvouletka) a nadělal plno parády. Hanča
Chmel otáčivý, 20.2.2017
Taky se mi chmel líbil, když jsme koupili neudržovanou zahradu a chmelem byl porostlý plot mezi naší zahradou a dvěma sousedními. Jen jsme se seznámili se sousedy, hned si začali stěžovat, že chmel odnožuje do jejich zahrad a dusí jim stromy, které... celý příspěvek >
Kaktus hnije od shora, jak zachránit, 20.2.2017
POkud je to opravdu pryšec, což mi taky připadá, až ho budete tkracovat, pozor na oči, pryšce jsou velmi jedovaté. Hanča
Nenáročný, včelařsky významný strom, 19.2.2017
Jenže vrbu jívu mají rádi zajíci. Hanča
Japonské brambory - Stachys Sieboldii, 18.2.2017
Necítím se být odborníkem, ale ten úplně první odkaz na Seznamu je http://www.zahradnictvi-eshop.cz/content/4-kontakty, takže Ivana Tischlerova to není. I když s touto firmou sama nemám dobré zkušenosti, zboží, které nabízeli, sice vždycky měli, ale... celý příspěvek >
Japonské brambory - Stachys Sieboldii, 17.2.2017
Nějak tomu dotazu nerozumím - dala jsem do vyhledavače na Seznamu latinský název, a hned první odkaz je prodejce. Tak v čem je problém? Hanča
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika