Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojová květina, určení názvu, 19.1.2018
Setcreasea. Hanča Více vybarvená tady.
Co to je?, 6.1.2018
Připadá mi to jako Pilea microphylla, a ta se u nás pěstuje jako jednoletá balkonovka, i když v přírodě je vytrvalá. Hanča
Jmelí, 18.11.2017
Tady na té fotce fakt ne, protože má málo bobulí. JIndy vypadá jinak, ale nenapadlo mě to vyfotit, když rostl na dubech vysoko nad mou hlavou. Takže důkaz pro vás nemám. Nejspíš si každý budeme muset ponechat svůj názor, názory už jsou od toho, aby... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017
To je, ale pokud roste na dubech hodně vysoko, vypadá zdola neopadaně, protože má zelené větvičky a na nich plno žlutých bobulí. Zdola to vypadá jako olistěné keříky jmelí... Hanča
Jmelí, 18.11.2017
Paní Konvalinko, nechci se tady pasovat na odbornici přes jmelí, ale mám za to, že to, co jste sbírala pod duby, nebylo pravé jmelí, ale ochmet evropský (říká se mu sice dubové jmelí, ale je to jiný rod), kdežto na topolech roste pravé jmelí bílé,... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017
Vlastní fotky nemám, i když na borovicích jsem ho viděla často. Tady je na jedli. Hanča
Identifikace rostliny, 14.8.2017
Hm, koukám, že jsem přidala kytce do jména písmenko, správně má být zvěšinec (Cymbalaria). Hanča
Identifikace rostliny, 13.8.2017
Zvětšinec, nejspíš zední (možná i bledý). Hanča
Co je to za houbu, 23.7.2017
Květnatec Archerův. Hanča
Neznámá pokojovka, 6.7.2017
Kalanchoë daigremontiana - naduť madagaskarská. Hanča
Světlušky 2017, 3.7.2017
Pelhřimov. Hanča
Světlušky 2017, 2.7.2017
Včera jsem je potkala na zahradě, netušila jsem, že tam můžou vůbec žít, v zahrádkářské kolonii, kousek od pole s řepkou - koukala jsem jak vrána . Hanča
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 2.7.2017
Díky za rozšíření obzorů, pane Josefe, tak tenhle druh jsem neznala, takže ani nevím, jestli tahle kytka je taky jedlá. Zvěšinec zední je lehce příjemně nahořklý, Děláme z něj třeba oblohu k biftekům, třeba společně s květy lichořeřišnice to i krásně... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 2.7.2017
Podle listů i kuliček to vypadá na zvěšinec zední - i když ten můj má kvítky světle fialové a ne bílé. Pokojovka to tedy není, ačkoli u kytek, které byly letněny na zahradě, se v zimě objevil ze semínek a zimu v teple přežil ve zdraví. A - pokud je... celý příspěvek >
Neznama rastlina, 26.6.2017
Odkvetlá vánoční hvězda. Hanča
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika