Příspěvky uživatele - 116.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže z kauflandu, 2.5.2017
Lído děkuji za reakci, kde máte tyto růže z Kauflandu v zimě - přežijí zimu venku? a máte je vysazené přímo v zemi nebo necháváte v květináči? děkuji Veruna
Růže z kauflandu, 28.4.2017
děkuji Lído za odpověď, já ji budu mít v okrasném květináčil a na zimu bude ve skleníku, protože nemám pozemek oplocený - jenom kousek u domu, kde ji chci mít přes léto, jinak všechno ožerou srny, zvláště růže. ale zajímalo by mě, jestli taková... celý příspěvek >
Barevné řebříčky, 28.4.2017
řebříčky na obrázku vypadají moc hezky takové máte na zahradě nebo je to ilustrační foto. mám klasické žluté žebříčky, celkem jsou vysoké, používám je hlavně na vánoce sušené k dekoraci, ty červené sušit nejdou. letos jsem koupila od Krulichových... celý příspěvek >
Přesazování narcisů, 28.4.2017
na zahradě po babičce zůstalo hodně narcisů, ale většinou rostou jen listy. trsy narcisů jsem vykopala a větší cibule jsem vysadila po třech znovu. ale ani druhým rokem nekvetou, vyrostou jen listy. máte zkušenost, že by cibule narcisů zplanily a už... celý příspěvek >
Růže z kauflandu, 28.4.2017
koupila jsem v kauflandu před 2 měsíci růži miniaturní žlutou a měla hodně květů i poupat. květy brzy opadly, ale poupata rozkvetla a rostlině se daří dobře, když je hezky dávám ji ven přímo na sluníčko - toho bylo ale málo, v noci a v chladných... celý příspěvek >
Rhododendron - škůdce?, 18.4.2017
tak jsem si přečetla příspěvek ke škůdci rododendronů, ale já tyto keře okousané nemám, jenom jsem zjistila, že v zimě byly rododendrony obsypané poupaty a na jaře je většina poupat pryč, vykousaná. je možné, že by nějací škůdci vykousávali poupata?... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.1.2017
chci poděkovat za příspěvkyk ohledně přisvětlení,  já chci přisvětlovat semenáčky nejen rajčat, ale také letniček,  když tam kde bydlím je poněkud chladnější podnebí a potřebuji rostliny přirychlit, abych se vůbec dočkala květů či plodů,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.1.2017
tak jsem si se zájmem přečetla diskusi ohledně rajčat a musím se přiznat, že zdaleka nejsem odborník na pěstování rajčat, pěstuji jen několik sazenic pro vlastní potřebu někdy s lepšími a někdy horšími výsledky. mám nevytápěný skleník, takže si... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 17.1.2017
tak vám všem děkuji za vaše názory a zkušenosti, pokud jsem dobře pochopila, tak pokud bych semena vysela do truhlílku a truhlík dávala do skleníiku někam výš - na polici, tak by tam bylo o něco větší teplo? a s tou potrolejkou je to ai to samé jako... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 15.1.2017
mám nevytápěný skleník a chci si v něm na jaře vysít nějaké letničky. zajímalo by mě, jestli je možné použít hřbitovní svíčky na noc v případě chladnějších nocí kvůli většímu teplu, jestli se rostlinky nezničí, např. se nad svíčku má dát hliněný... celý příspěvek >
Užití slámy, 1.12.2016
díky za příspěvky, no střílet do slány zřejmě nebudu, ale namulčovat trvalky bych mohla, bydlím na horách a zima je tu velká. mohla bych i rododendrony a azalky? ale s tím googlem je to dobrý nápad, hledala jsem na "SEZNAMU", ale tam nic nebylo, tak... celý příspěvek >
Užití slámy, 30.11.2016
dostala jsem 5 menších balíků slámy, nevím o jakou slámu se jedná a chtěla bych ji využít na zahradě, ale nevím přesně jak s ní naložit. zeleninovou zahrádku mám malou, spíše pěstuju okrasné kytky. chtěla jsem slámou namulčovat jahody, ale dočetla... celý příspěvek >
Brunnera, 14.11.2016
moc všem děkuji za příspěvky i fotografie, zrovna ten plicník co je na fotce tak mám, taky mám bergenie a hosty. podívám se na net na ta zahradnictřví co jste uvedli a na ty rostlinky, ta žlutá je nádherná a ta stříbrná brunnera taky.  no... celý příspěvek >
Brunnera, 12.11.2016
hledám nějakou novou rostlinu do stínu, když čechravy a bohyšky mám a zalíbila se mi rostlina Brunnera, kterou nabízí jen na Petrei.cz, a ten je bohužel ze Slovenska a nemám zkušenosti s takovým dodovatelem. v diskusi jsem přečetla různé příspěvky o... celý příspěvek >
Firma Lukon Glads, 6.11.2016
já objdnávám u Lukon Glads kolem 5 let, naposledy letos na podzim za 1000 kč, zásilka přišla za týden, hezky zabalená, objednané cibuloviny a trvalky přišly kvalitní, většinou traviny, přesazovla jsem je do větších kivětináčů a nechávám ve sklenííku,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika