Příspěvky uživatele - 116.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Impatiens - Balzamína, 6.11.2016
děkuji za reakci, když vyrostly vám vyseté přímo na záhon, vyzkouším je vysít doma a dopěstovat ve studeném skleníku, budu je mít pak v závěsném květináči na stěně, takže slimáci snad tolik nehrozí.jen jsem chtěla vědět, jestli nejsou problémy s... celý příspěvek >
Impatiens - Balzamína, 5.11.2016
také bych ráda získala rostlinku impantiens, protože jsem se dočetla, že kvete i ve stínu, ale nemám ji kde získat. dívala jsem se, že se dají koupit i její semena, tak bych se chtěla zeptat, jestli ji někdo vypěstoval ze semene - já mám pouze... celý příspěvek >
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 1.11.2016
na zahradu mi chodí asi 6 srnek, kdysi okusovaly keře a stromky, ty už vyrostly a tak začaly okusovat všechny mladé výhonky trvalek a letniček a většinu květů, takže nekvete nic. okolo domu mám küs oplocení z pletiva a dřevěný plot, v pohodě ho... celý příspěvek >
Zkušenosti s vrtem, 30.1.2016
dobrý den, uvažujeme o vybudování nové studny nebo vrtu,  raději bychom nechali udělat studnu, požádali jsme firmu o vyhledání vody, dostali jsme cenovou nabídku na vrt, ale rádi bychom slyšeli názory na vrt, pokud ho někdo má, jak jste s vrtem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika