Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
trochu sa priživím. s čím sekáte takú plochu? struna, 3-cipý alebo ten na seno? aby som vás potešil, tak mám dolmar ms-340 s originál hlavou a po 45 min mi "brní" v rukách a cítim následne mravenčenie aspoň 10 min, takže s oleo mac v tom nie ste sám.... celý příspěvek >
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 9.5.2017
zvlastne. meteo stanica a klasicky teplomer ukazuju +2 st. ale voda vo furiku zamrzla :( 
Rozkvétání slivoní, 9.5.2017
Petr: ja mám slivky chuťovo dobré, sladké a držia sa kôstky ako zlatokopka podnikateľa, tak som skúsil iné odrody. čím viac skúsim, tým budem raz múdrejší a aspoň niekto iný v okolí už neurobí moje chyby :) jablone uvidím, to budem postupne, zatiaľ... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 9.5.2017
Petr: už to nechám tak, akurát nebudem s tým počítať, že niečo rozumné z toho bude. to bolo fakt na vyhodenie a mňa napadlo, že skúsim zakopať a ono to raší. 
Vyhlazení stromů hryzci, 9.5.2017
p. SfK: dakujem, budem sa o to starať a na jeseň budem múdrejší. 
Rozkvétání slivoní, 9.5.2017
Petr: zo sliviek mám katinku hanitu a herman. to sú tie, ktoré som sadil ja (už po tom ako som dostal rozum). mám aj iné odrody, ale netuším aké (moja chyba) a potom ešte "zdedené", ale tie posledné roky buď neplodili alebo nedozreli. kedysi som... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 9.5.2017
Petr: ospravedlňujem sa, nevšimol som si to. mirabelky (tie malé žlté, čo nikto nechce) akurát kvitnú, ostatné slivky ešte vôbec. čerešňa kvitne, aj všetky v okolí. na jednej jabloni mám náznak kvetných pukov, aj na hruške williamsovej, len... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 9.5.2017
mám zase otázku, keď to niekoho vytočí, tak prosím nereagovať. tie stromy, ktoré mi zničili hryzce, tak som vykopal (vytiahol), korene komplet vyžraté a zastrúhané na "ceruzku". vybral som to, zasadil na iné miesto, kde môžem robiť pokusy. všetky... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.5.2017
pod volantom presne to je. len skontrolujte ci mate hydraulicky olej a ci je zapnute cerpadlo.
Náhradní díly na mot. pily z Číny, 4.5.2017
kupoval som to z ebay, ale pôvodne je to z číny, predajcu si už nepamätám (keď budete chciet, tak budem po tom pátrať, alebo keď mi tu ich vymenujete, tak si spomeniem), ale od toho som bral, ktorého tu spomenul ten pán, že má s ním dobre skúsenosti.... celý příspěvek >
Mráz, 4.5.2017
pankrác, servác, bonifác... :) tých troch čarodejov by som nepodceňoval! :D
Náhradní díly na mot. pily z Číny, 4.5.2017
kupoval som dva valce na odporúčanie servisáka odtiaľ na hq 372, 365 pred pár rokmi za 44e, obe do dnešného dňa funkčné, jedna stále v ťažbe, zmes v pomere 1:40. 
Kohout a co teď?, 1.5.2017
rozosmiali ste ma! tiež mám doma približne toľko sliepok, niektoré má kohut rád, iné ignoruje. to je ako v bežnom živote so ženami :) tiež je agresívny, mama sa ho bojí, nemecký ovčiak tiež!!! keď zaútočil na mňa, tak som mal po rúke prútik, šlahol... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.5.2017
p. IH, ďakujem za veľmi milé a povzbudivé slová  to len tento rok je taký, že aj skúsený záhradkár a ovocinár ako ja, má problém  minulý rok už som bol odkvitnutý o takom čase a jablone ešte kvitli... skúsil som signum, minulý rok... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.5.2017 Obsahuje fotku
môžem urobiť postrek, alebo čakať ešte do konca týždňa? viem, že to ešte nekvitne, len dnes je pekné počasie a do konca týždňa stále búrky a dážd. 
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika