Příspěvky uživatele - 158.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo chýba malým priesadam paprik?, 19.3.2022
Zdravím, mám to podobně, u mě asi spálené od sluníčka po přenesení na jižní stranu.
Jaký AKU plotostřih, 16.8.2020
Dobrý den,  zvažuji koupi AKU plotostřihu Makita DUH523Z.  Máme cca 15m listnatéhho živého plotu a nějaké keře, tzn na stříhání toho není moc. Vede mne k tomu to, že mám 3ks 3Ah, 18V baterie, ktré mam k AKU vrtačce. Nemá... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 15.6.2020
Dobrý den, bohužel mám úplně stejný problém. Bazén mám pouze rok starý a chemií používám stále stejnou. Jak dopadla u vás reklamace?
Tvrdá tráva v trávníku, 22.5.2019
Mám na zahradě stejný problém, skoro celý trávník je zasažený touto trávou a vytlačuje ostatní pěkné trávy. Co poradíte? Děkuji!
Škůdce ve střeše, 29.10.2018
Dobrý den, předem se omlouvám, pokud zde téma nepatří. Máme dva roky novou střechu, pultovou. Krytina je hydroizolační folie. Skladba střechy je folie, geotextilie, OSB deska pod OSB je 30 cm skelná vata, sádrokartonová konstrukce,... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 11.7.2018
Dobrý den,  mockrát děkuji za reakci. Měl jsem trochu obavu, aby se s ní dobře manipulovalo kolem stromů a rohy. Stromů je na zahradě dost, ale byl jsem překvapen lehkostí a obratností té 50. Takže zatím se kloním k té 50. 55 už mi přijde... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 9.7.2018
tak dnes jsem měl v ruce Al-ko a Stigu, musím říct, že jsem měl z internetových výběru Al-ko jako favorita, ale zpracování mne trochu zklamalo.  Oproti tomu STIGa je jiný level takže jsem se přiklonil k STIGA. Měl jsem v původním výběru... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 8.7.2018
Dobrý den,  prosím, poradí někdo sekačku na pozemek 1300m2 skutečná sečená plocha bude kolem 1000m2. Zahrada v mírném kopci, nějaké stromy. Ideálně cena do 10 tis.Kč,  díval jsem se na Stigu Combi 48s. nebo něco od Al-ko.... celý příspěvek >
Změna barvy kosatce, 30.5.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné aby kosatce změnily samy od sebe barvu květu? Odrůdy nenám, ale jeden druh roky kvetl světle modře a druhý měl velké hnědé květy a po přesazení a redukci na menší množství modrý kvete žlutě a hnědý... celý příspěvek >
Odkryvani bazenu pri nepouzivani, 28.6.2012
Zdravim, chtel jsem se zeptat na vase nazory ohledne odkryvani/zakryvani bazenu kdyz se nepouziva. Mam 3,6m s nafukovacim prstencem, k tomu kartus hnanou pres a solar. Kdyz neni pekne a nesviti slunce, tak bazen neodkryvam, filtraci... celý příspěvek >
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 15.5.2012
Takze Ibeu vyrazuji. Dnes jsem volal distributorovi (v-garden) a ten ukoncuje prodej znacky Ibea kvuli malym obratum. Servis pry jeste bude dale drzet, ale nedelam si iluze, ze by to pokracovalo i po skonceni 5ti lete zaruky.. No a hlinikovou... celý příspěvek >
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 15.5.2012
Diky za obsahlou reakci. Ad Husquarna & "páčky, kterou musíte držet v určité poloze, což je při sekání trvale nemožné dodržet" => byl jsem se na ni v obchode podivat a trochu jsem mel z toho drzeni packy obavy, ze to bude nekomfortni.. vy... celý příspěvek >
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 14.5.2012
Zdravim. Vybiram sekacku, pricemz me pozadavky jsou: - siroky zaber - vicerychlostni/variabilni pojezd - motor Honda - hlinikove sasi - sekani az k okraji travniku/zdi - rychlospojka na hadici - aby nebyla presprilis tezka -... celý příspěvek >
Tip na tichou sekacku?, 7.5.2012
Takze seznamovanim se s problematikou sekacek s pojeydem jsem postupne slevil z naroku na tichost nebot neni ay tak moc z ceho vybirat, navic s omezenym rozpoctem by vzsledek byl vzdy otazkou kompromisu... Jako jeden z klicovych parametru shledavam... celý příspěvek >
Tip na tichou sekacku?, 7.5.2012
Uvadena ticha sekacka vypada zajimave - jedna se o model Brill Brillencio 43 BR OHC, popr. model s vetsi sirkou zaberu 51 BR OHC. Skoda, ze pojezd ma pouze 1-rychlostni a ze nema cisteni pomoci rychlospojky na hadici. Asi bych pak nevahal... nyni je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika