Příspěvky uživatele - 158.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka švestková, 14.4.2009
Zdravím, řeším každoročně stejný problém: ikdyž stromy ošetřujeme postřikem, většina plodu opadne, tak by mě zajímalo v jakou nejlepší dobu stříkat, jestli ještě před květem nebo až po, děkuji.
Krtonožka ve skleníku, 7.4.2009
Dobrý den, do skleníku se mi dostaly krtonožky, sežerou kořínky a vše uhyne. Nevím si rady.Máte někdo nějaké zkušenosti???
Do jakého stáří/výšky lze kácet smrky bez povolení?, 9.3.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat do jaké výšky dorůstá smrk? Děkuji
pěstování guzmanie, 5.3.2009
Dostala jsem guzmanii, ale nevím jak se o ni starat.Budu ráda za nějaké rady. Děkuji.
dendrobium nobile, 5.3.2009
nemám žádné zkušenosti s pěstováním.Poradíte někdo?
rybník, 2.1.2009
Náš rybník má jílovité podloží min.10 cm a zatím jsme s tím neměli žádný problém.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 2.1.2009
prohlížela jsem si fotky jezírek a zajímalo by mě, jestli ty rostliny zasazené v kačírku přes zimu nevymrznou. Děkuji za odpověď.
rostliny v jezírku v zimě, 26.12.2008
Prosila bych o radu, co mám udělat s vodou v zimě, kde zahnívají rostliny u dna.Jezírko má 1000 l a je bez ryb. Filtraci mám na zimu odpojenou.Voda začíná zapáchat. Děkuji za radu. Hanka
dendrobium květ, 16.12.2008
Odkvetly stvol ustřihněte už nepokvete, ze stvolu opět kvete phalenopsis.Přes zimu raději nehnojte nechte to na jaro.
Orchideje, 16.12.2008
ahoj Lucko co budu moci tak odpovim, ptejte se mam orchideji trošku vic, ale pěstuji jen 3roky Dany
Likvidace řas v malém jezírku, 10.11.2008
Letos jsem si udělala na zahradě jezírko o objemu 3000 l vody. Někde jsem se dočetla, že je potřeba jezírko osadit z 1/3 vodními rostlinami.Dala jsem na tuto radu a jezírko osadila.Byla jsem překvapená, že mi voda vůbec nezelenala a řasy byli... celý příspěvek >
množení orchideí, 8.6.2008
zajímalo by mě, zda se v domácích podmínkách dají namnožit orchideje.?máte s tím někdo zkušenosti?
Krtonožka, 8.5.2008
Měli jsme krtonožky ve skleníku, který má betonové dno a nemohli jsme se jich zbavit.Napadlo mě postavit ven kotel na vodu, zatopit a tou horkou vodou prolít celý skleník.Asi to pomohlo, neboť už jsem neobjevila nové chodbičky.iupz
Rybička pojídající řasu, 29.4.2008
Ostroretky mám v jezírku již několik let a zatím bez potíží.Lekníny sázím do košů, takže se na kořeny nedostanou, snad jen na ty co vylézají přes oka v koších.
hnojení orchideí, 29.1.2008
Jak se hnojí orchideje? Poradí někdo?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika