Příspěvky uživatele - 158.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tip na tichou sekacku?, 2.5.2012
Diky vsem za reakce, posilam svoje: - s regulaci otacek souhlasim (sam sekacku vypinam pri kazdem vysypavani kose a to nejen s ohledem na sebe ;-) - tlumic vyfuku - hmm, zajimavy napad, horsi to uz bude s realizovatelnosti.. - o... celý příspěvek >
Tip na tichou sekacku?, 29.4.2012
Zdravim, rad bych si poridil benzinovou sekacku s pojezdem. Protoze nemam rad hluk, tak bych chtel nejakou tissi... Vim ze se to z principu vylucuje (sekacka ma motor a motory byvaji hlucne), nicmene presto - nemate prosim nekdo nejaky... celý příspěvek >
Ružičková kapusta, 21.4.2010
Ráda bych věděla, proč se mi otevírají růžičky na rostlině. Ať dělám cokoli-pořád jsou otevřené Předem děkuji za radu.
Proti zamrzání jezírka, 26.10.2009
Zdravím, loni jsem poprvé zimovala karasy v obyčejném černém maltovníku, do kterého jsem dala vzduchovadlo z akvárka, přidala jsem tam i vodní hyacinty, ryby jsem umístila do sklepa, od prosince do února nekrmila a přežili všichni. Letos to tak budu... celý příspěvek >
Jiřinky zazimování, 26.10.2009
Zdravím, já osobně jiřiny před uskladněním ponořím na 1 hod.do vody s přídavkem Previkuru. Pak je nechám oschnout, položím do bedýnky a zasypu polosuchou rašelinou.Uložím do chladného sklepa.Díky Previkuru už na jaře nevyhazuji shnilé hlízy. Mnodo... celý příspěvek >
Hodnoty chloru, 26.8.2009
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké hodnoty chloru v bazenu jsou optimální.Dávkovali jsme savo podle kubíků a teď mám vodu podle testru 0,6mg/l.je to správně?   Děkuji.
Rhynchostylis a Catasetum, 6.7.2009
Zdravím vás všechny, chtěla bych se ozvat k tomu phaleńáčku se zvláštním květem. Osobně mám doma 3ks, ten co tady Věrka vyfotila, taky ten váš p.Vilím a žlutý. Jak jsem se dozvěděla je to pelorický květ. Teď když jdu do obchodu s orchidejema, tak se... celý příspěvek >
Odruda, 1.6.2009
máte někdo zkušenosti s odrůdou Frankenhaler???vím jen, že by mělo být modré.
Ochrana révy, 22.5.2009
zdravím, jako začínající pěstitel hledám rady, co, jak a kdy stříkat proti chorobám.Hlavně by mě zajímalo, kdy provést postřik proti padlí. Děkuji
Skleníková réva, 17.5.2009
Prosím o radu co se týče skleníkové révy.Mám ji 2 rokem a jsou na ní 3 květy.Vedle toho je plno výhonů.Potřebuji poradit co a jak odstříhat.Děkuji.
Letnění, 17.5.2009
Vánočni kaktusy mám venku už měsic, taktéž kalanchoe, cymbidium, amarylis. Africké fialky nedávám ven, s tím skušenost nemám. Vše mám na balkoně zastíněné bambusovou žaluzii. Snad vám to pomůže se rozhodnout.
Přesazení orchideje, 17.5.2009
Hnijící kořeny ustřihněte a zasypejte skořicí, přesaďte a zalejte nejdřív za dva dny.
Pěstování orchideí, 17.5.2009
Můj jeden phal nekvete 3 roky, nezbývá než čekat
Krtonoška, 17.4.2009
Zdravím, máte někdo zkušenosti s likvidací této " BESTIE ",už mi sežrala skoro vše!!!
Mšice na nektarinkách, 14.4.2009
zkuste Oleoekol, měl by zabránit dýchání a mšice uhynou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika