Příspěvky uživatele - 154.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snáší - nesnáší?, 3.11.2016
Dobrý den, jsem chovatel začátečník, letos na jaře jsem si ze slepičárny koupila 10 nosnic Lohmann Silver, rok ve snášce. Příští rok na jaře jim tedy budou 2 roky. Zatím snáší dobře, denně seberu 8-10 vajec. Chtěla bych se ale zeptat, jak poznám... celý příspěvek >
Krmení, 4.8.2016
No, to se holky u Vás mají dobře. Myslím že jim dopřáváte až moc. Pokud mají dostatečně velký výběh což si myslím že 300 m2 je tak je stačí krmit 1 x denně, sami si nahrabou, najdou broučky a žížaly. Já mám celkem 15 slepic, vyřazených ze slepičárny... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 13.7.2016
Jeden chovatel mi poradil otevírání kurníku ze starého natahovacího budíku. Budík natáhneme na požadovaný čas otevření, na natahovací klíček se přidělá špulka od šicího stroje s vlascem. Když budík začne zvonit, klíček se začne otáčet a navíjí... celý příspěvek >
Kurník, 13.7.2016
Dobrý den, někde jsem četla, že na čmelíky pomáhá také vyčoudit kurník sirnými svícemi. Zkoušel jste to někdo, jaký byl výsledek? Čmelíky v kurníku tedy nemáme, nebo alespoň si to myslím. Naše slepice se hodně peleší v suché hlíně, to prý je také... celý příspěvek >
Dezinfekce králíkárny, 11.5.2016
Super, přesně tohle jsem potřebovala vědět Moc děkuji Petra
Dezinfekce králíkárny, 11.5.2016
Dobře, děkuji to mi ohledně očkování stačí. A co se týká té kokcidiozy, to stačí když už budou přeléčeni? nebo se musí po nějaké době znovu lék proti kokc. podat? Díky Petra
Dezinfekce králíkárny, 11.5.2016
No dobrá, koukám že jste velkým zastáncem očkování. Takže kdy? Kolikrát očkovat, proti jakým nemocem?
Dezinfekce králíkárny, 11.5.2016
Děkuji za radu ohledně desinfekce králíkárny. Jinak králíci přeléčeni na kokcidiózu jsou, to jsem se ptala. Jak je to potom s očkováním, kdy se očkují (v kolika měsících) a stačí jednou nebo se musí víckrát? Také se prý do vody přidává proti... celý příspěvek >
Dezinfekce králíkárny, 11.5.2016
DObrý den, jsem začátečník v chovu králíků, už mám domluvené 4 ks odstavených 8-týdenních králíků na vykrmení. Přivezu si je během 10 dnů a chtěla bych se zeptat jak jim mám připravit králíkárnu, respektive čím ji vydezinfikovat (jestli je to vůbec... celý příspěvek >
Dracena - zamotané listy, 4.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Nově narostlé listy u draceny jsou jako by zamotané do sebe a konce usychají. Nevíte někdo čím to může být???
Elektrický ohradník - Kamerunské ovce, 12.8.2015
Dobrý den, jelikož zřejmě nikdo nemá zkušenosti s tím zda kamerunky utečou nebo ne, tak jsme to zkusili. Dědeček měl pravdu, vrátí se. Trvalo nám to týden, ovečky jsme několikrát denně vždy tak na 1/2 hodiny pustili na neoplocenou zahradu napást a... celý příspěvek >
Strouhání zázvoru, 30.7.2015 Obsahuje fotku
zkuste klasickou starou mašinku na ořechy 
Elektrický ohradník - Kamerunské ovce, 29.7.2015
Dobrý den, na starém dvoře máme kamerunky (4 ovečky a 1 berana). Jelikož už trávu na dvoře všechnu spásli, chtěli bychom je vypustit na zahradu, ale ta není oplocená. Uvažujeme o elektrickém ohradníku, ale nejsem si jistá jestli by nám neutekli,... celý příspěvek >
Proč mi uhnívá cuketa, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč mi uhnívá cuketa. Jedná se vždy o největší cuketu, ještě nestaší ani dorůst do velikosti aby byla k utržení a začne od špičky uhnívat. viz foto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika