Příspěvky uživatele - 228.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to Potos?, 6.12.2016
Ano, je to potos. :) Epipremnum aureum.
Zelená rostlina MIX - pomoc s identifikací, 18.11.2016
Radermachera čínská...
Euphorbia milii - chřadne a měkne, co dělat?, 1.9.2016
Dobrý den, chtělo by to asi fotku. Já mám zkušenost, že tahle rostlina snese téměř cokoli, kromě přelívání. Zeminu dávám klasickou pro pokojovky a není s ní žádný problém. Zemina pro sukulenty bude asi hodně rychle vysychat a připadá mi, že E. milii... celý příspěvek >
Rostliny z lesa, 30.8.2016
1 - čistec lesní
Listy - juka, 8.8.2016
Dobrý den, připadá mi celkem v pořádku. ;) Maximálně občas trochu přihnojit. Přelívání nesnáší, takže si myslím, že zalíváte dobře. Nikdy nezalívat, pokud je zemina ještě (byť jen trochu) vlhká od poslední zálivky. JP
Co je to za pokojovou rostlinu?, 7.8.2016
Při narušení rostlinného pletiva vytéká velké množství šťávy, která je velmi agresivní. Bacha na popálení kůže, ale zejména na oční sliznici. JP
Co je to za rostlinu? Pravděpodobně pokojová, 7.8.2016
Ano, je to Streptocarpus saxorum. Česky tořivka, respektive její zvláštní poddruh. Někde jsem viděl i bílou, ale modrá je nejběžnější. Snadno zakořeňuje ve vodě. Nejlíp se jí daří na severním okně, slunce opravdu nesnáší (zežloutne a málo pak kvete),... celý příspěvek >
Nolina - Sloní noha - žloutnutí listů, 3.8.2016
Chtělo by to asi fotku. "Žloutnutí" může být dost vágní pojem.
Co to je prosim?, 18.7.2016
Myslíte si, že to je opravdu šalvěj? Mně to pořád vrtá hlavou. Bylinka to nejspíš bude, ale kde jsem ji jen viděl...
Rez?, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Co chybí tomuto keři? (Mimochodem, je to cypřišek?) Konce větví jakoby usychají a hnědnou. Má cenu ho zachraňovat, nebo ho mám vykopat?
Neznámý strom, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Ještě detail.
Neznámý strom, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Je tohle habr, nebo není?
Neznámé trvalky, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Nějaká brukvovitá?
Neznámé trvalky, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Další kopretinovitá.
Neznámé trvalky, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Kvetla červeně, vypadá jako kopretina.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika