Příspěvky uživatele - 54.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
v jakém stadiu máte melouny?, 6.7.2008
pestujem prvy krat na juznom svahu (bratislava), nijak moc nerastu, ale kvitnu velmi usilovne...
Strunová kosačka Noell, 16.6.2008
o tom to prave je, dajte dotaz kde ste to kupili, na dovozcu, vyrobcu. Preto je to take lacne, to este uvidite, nahradne diely nedrzi nik, to znamena, ziadne financovanie zasob, predajom konci starostlivost predajcu.A budete sa cudovat ze vas vsetci... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 15.6.2008
Obchodny zastupca a zadarmo, zase klamete pan JS, to nas mate naozaj za tak blbych, kludne ak neberete za pracu peniaze tak vas zamestnam   na desat rokov.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 15.6.2008
www.zahrada.cz/forum/mala-mechanizace/dolmar-0610/  tak este raz pan J.S.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 15.6.2008
Nikto vam vam pracu ako obchodneho zastupcu Polmara predsa nevycita, ale ze ste mali tu drzost to tu vnucovat v tom case aj ked je to proti pravidlam tohto fora. Tak ako sa vam da verit ze tak nekonate teraz ako financne zavisly na DOLMARE???
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 15.6.2008
Ale to je nic oproti vam pane JS, jedno IP a dve osoby... mam vam to znovu pripomenut?
Strunová kosačka Noell, 15.6.2008
Su aspon uprimni, maju na obale, vyrobene v Cine.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 15.6.2008
To sa vam ale hodi pane JS davat vsetkych po slovensky pisucich bez diakritiky do jednej osoby, ale nie je to tak. Ja som vam pisal uz davno o vasom posobeni v Polmare a nemam nic spolocne s Bunnym.
Zantedeschia, 29.4.2008
dobry den. tiez mam zantedeschiu. ma nadhernu farbu kvetu - tmavo fialova az skoro cierna. niekde som vsak citala, ze ju treba zazimovat na tmavom ale teplom mieste. tak ako to vlastne je?
Kokosová palma, 29.4.2008
dobry den. ja sa teda tiez chcem do tejto diskusie pripojit. ako mnohi z vas, mam tiez novy prirastok do mojej zbierky kvetin. je to, ako inak, kokosova palma. mam ju sice este iba mesiac (takze asi pre niekoho este malo kedze jej "inkubacna doba"... celý příspěvek >
Gardénie, 29.4.2008
dobry den. tiez som si zakupila gardeniu. zda sa ze bude kvitnut tak cakam. ja ju mam na vychodnom okne, polievam az ked je substrat trocha preschnuty a hnojim hnojivom na rododendrony. tak uvidim. ked rozkvitne, poslem foto. pestovaniu zdar!!!
Venkovní kala, 29.4.2008
dobry den... mam len jednu kontrolnu otazku... znamena to ze ich mozem kludne prezimovat aj doma v byte, tie cibule, a napriklad prikryt nejakou krabicou aby mali tmu? v pivnici (sklepe) mam totiz v zime dost chladno. ja som zas niekde na nejakom... celý příspěvek >
pachira - prosím o rady, 25.4.2008
co sa tyka toho kvetinaca, neviem poradit ci je pre vas kvet dostatocny, kedze som pachiru nikdy nepestovala. ale co sa tyka tych zltych flakov na listoch, mne sa nieco podobne deje s cycasom. v nejake knihe o izbovych rastlinach som sa docitala ze... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 25.4.2008
ak kvitne, tak ju nechat v tom v com ste ju priniesli. a po odkvitnuti mozete presadit, ale iba ak TO BUDE NEVYHNUTNE a urcite najlepsie do specialnej pody pre phala. vela zdaru
Žloutnutí listů antůrie, 23.4.2008
ja mám doma tiež antúriu. to žltnutie listov môžemať dva dôvody: 1. veľmi suchý vzduch - dobré je občas rosiť (môže aj na listy ale skôr na vzdušné korene) 2. nedostatok železa - prihnojiť hnojivom s vyšším obsahom železa veľa zdaru
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika