Příspěvky uživatele - 245.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování melounů v Praze, 17.8.2009
Dobrý den, pocházím z oblasti Krušných hor a zahradu mám přibližně okolo 650 m.n.m. Loni mi slimáci nedovolili meloun vypěstovat a všechny rostlinky mi v pařeništi spořádali. Letos jsem umístil pět rostlinek do skleníku, čtyři z nich přežily a mají... celý příspěvek >
našel jsem orchidej v přírodě a nevím jaký druh to je, 2.8.2008
Pozor všechny kukačkovité kytky jsou evropsky chráněné rostliny. Jsou v červené knize.
Oxalis, 2.8.2008
Dobrý večer, Oxalis je bezúdržbový. Mám ho 15 let a stačí jednou za dva roky na podzim a nebo na jaře,  přidat tyčinku hnojiva a poroste jako z vody Libuš
Mech a lišejník na ovocných stromech, 9.2.2008
Děkuji všem za rady. Pokusím se s tím něco udělat. Libuše
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 9.2.2008 Obsahuje fotku
Také miluji kytičky, mám hodně pokojových ale i velkou zahradu (2000m2), pěstuji květiny, okrasné keře, zeleninu i drobné ovoce. Je to má vášeň. Libuše
Javor, 9.2.2008
Mockrát děkuji za radu. Začíná nám to přerůstat přes hlavu, vzhledem k tomu, že jsou na sousedních pozemcích dva již statné javory plné vrtulek, je to zábava na celý život. Dám vědět jak se zdařila likvidace. Libuše
Javor, 6.2.2008
Prosím, poradí někdo jak se zbavit javorových náletů? Čím víc seřezáváme, tím víc od pařezu obrazí. Děkuji.Liba
Mech a lišejník na ovocných stromech, 6.2.2008
Dobrý den, prosím může mi někdo poradit jak ošetřit ovocné stromy na kterých je mech a lišejník. Případně jak zabránit dalšímu šíření. Děkuji za pomoc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika