Příspěvky uživatele - 144.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvetlý Krvokvět, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Foto krvokvětu z dnešního dne:
Krvokvět, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Čekala jsem až rozkvetou všechny květy krvokvětu. Zde je foto z dnešního dne:
Mohl by mi nekdo prosim poradit?, 1.4.2012
Zakladam si novy ovocny sad(jablone-letni prusvitni a golden, tresne,broskve, merunky,hrusky, nektarinky,svestky)Prosim poradte mi jaky postriky mam koupit a kdy se to strika.dekuji moc.Bara
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 1.3.2012
Jo a ještě k těm skušenostem. Když jsem byl v jizerkách na kalamitě byli tam dřevorubci co měli profi stilky my tam měly husqvarny 55 to je poloprofi a šlo nám to rychleji.No ono to neni jenom v pile ale i v tom dřevorubci.Když budete mít profi pilu... celý příspěvek >
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 1.3.2012
Já bych doporučil husqvarnu 236 Na firmě jednu máme.Občas si ji pučuju domu aby s ní řezel syn protože 55 a 576 jsou na něj těžké a o 395 už ani nemluvně.No ale zpět k tématu měl jsem tu 236 doma a přišel známej jestli mu něco nepořežu s pilou tak... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 24.1.2012
no ono na tom neni s kalačem co umět a tahle diskuse nebyla vytvořena proto aby my tady nejekej radil říkal jestli umim nebu neumim štípat s kalačem ale abych se dozvěděl jestli je lepší koupit fiskars nebo hultafors.a to video už jsem viděl dřív... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 24.1.2012
Mě je ale klač nysympatickej když si vemu že se dá použít jen na to štípání a když toho chcete rozštípat hodně tak s tim kalačem se hodně nadřete a já asi pujdu do ty hultafurs jen jeste nevim jestli stipaci nebo univerzalni.
Fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 23.1.2012
Kdybych si chtěl koupit fiskars sekeru tak si koupim x-25 nebo x-27 a ne zadny 1500 tyto sekery ze serie x jsou novější a určitě účinější.Pokrok jde s dobou :)
Fiskars vs Hultafors, 23.1.2012
na tý ceně nesejde když si vemu že fiskars je přibližně stejně drahá jek hultafors
Fiskars vs Hultafors, 22.1.2012
Nevím jestli si mám koupit sekeru fiskars nebo Hultafors.Jde mi hlavně o štípání velkých sukových jasanových špalků.Mám sekeru nějakou obyč 100 let starou a tou to nemůžu za boha rozštípat.A popřípadně jakou od hultafors nevím jestlitu univerzální... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika