Příspěvky uživatele - 59.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka, 15.9.2009
Já ji mám ještě zdravou.
Série Top, 19.8.2009
První zkušenost s Toptaste. Více než před týdnem se vybarvil plod. Zbyl mi na mladém stromku jeden, na jaře jsem ho přesazoval. Včera jsem ho našel na zemi a část už snědli mravenci. Sladké to bylo dost. Je na myrobalánu a i po jarním přesazování... celý příspěvek >
Opylení slivoní, 25.5.2009
Asi nejčastější příčinou malé plodnosti u slivoní je pilatka. Vosička, která prožírá mladé plůdky. Stříká se na konci kvetení.
Van málo plodí, 21.4.2009
Známý má třešeň Van, kterou v mezičase 2 krát přesadil. Nyní je to větší strom starý cca 20 let a úroda je stále malá. V nejbližším okolí třešní mnoho není. Pomohlo by naroubovat nějakou odrůdu jako opylovač? Nebo to může být ještě něčím?
Šlechtění, 20.4.2009
Našel jsem výsledek asi toho o co se snažíte. Někdo tady na zahradě již dával link  Popisují 2 odrůdy kříženců myrobalánu a meruňky.
Co je to za odrůdu?, 26.1.2009
Přidal jsem foto.
Hardyho máslovka, 8.1.2009
Když mluvíte o obrovských hruškách, tak mne napadlo, zda někdo nezkoušel semenáč asijských hrušek jako podnož? Vypadají že nejsou tak vzrůstné.
Rakytník řešetlákový, 30.12.2008
Keře rakytníku řešetlákového v Praze se dají nalézt pár metrů od dálnice D1 od OC Chodov dál podle dálnice ven z Prahy.
Série Top, 3.11.2008
Tophit množí i jiné školky než v Plzni. Co znám tak školka Štastných má odrůdu letos v nabídce.  Jinak na sérii "Top" švestek se můžete zeptat u AZ garden Pardubice, loni jsem sehnal.
mirabelka = špendlík?, 27.8.2008
Nasel jsem na netu stranky, kde je popsan i zobrazen spendik, myrobalan, mirabelka, mohlo by se to hodit. www.ekozahrady.com/myrobalan.htm
mám špendlík?, 26.8.2008
urcite to stoji za to vysadit spendlik, taky se o to nyni snazim, ale v mensi míře nemam prostor. Kazdopadne drzim pestitelsky palec.
mirabelka = špendlík?, 26.8.2008
U nas na Morave rikame myrobalánu lidově mirabelka, rekl bych ze je to totež, nebo ne pane víítek?
mám špendlík?, 26.8.2008
Řekl bych ze to opravdu bude spendlik na 90% urcite, uz jsem nejaky ten strom spendliku videl i ochutnal (JV Morava).
mirabelka = špendlík?, 5.8.2008
Určitě nemáte špendlík nýbrž "obyčejnou" mirabelku, spoustu lidí si to stále plete nebo co je snad jestě horší považuje za to samé :-). špendlík v našem okolí máme  (východní Morava) a chuť a vůně je něco úžasného, škoda že jen trpí na... celý příspěvek >
Imunní švestka, 31.7.2008
Tak jsem četl o pokusu s geneticky modifikovanou švestkou Stanley, která má být kompletně imunní k šarce. Zdá se že to by mohlo šarku podstatně omezit. Zajímalo by mne kdy se dostane očkovací materiál mezi lid...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika