Příspěvky uživatele - 225.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, 24.10.2008 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, firma z Moravy se jmenuje SCREEN¨SERVIS, k te rotaci sita, nejcasteji se to resi pomoci akvariového cerpadelka viz obrazek, konkretni priklad viz http://www.koiphen.com/forums/showthread.php?t=60393
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 17.10.2008
treba zde www.zahrada.cz/forum/zahradni-jezirka/pruchodky-do-sudu-57888/
tipy na levné řešení jezírka, 11.9.2008
filtraci jsme resili i tady www.zahrada.cz/forum/zahradni-jezirka/pruchodky-do-sudu-57888/ , mozna Vam to k necemu bude...
Průchodky do sudu, 1.8.2008
Zdravim, nad podobnou variantou jsem taky uvazoval, ale nakonec jsem ji zavrhl kvuli vlhkosti, protoze mam sudy umistene uvnitr budovy... nebylo by nejake foto, docela me to zajima... Slany    www.koiphen.com/forums/showpost.php
Koi Kapr - červené fleky, 30.7.2008
manual v češtině v PDF s fotkami nemocí a postupem léčby si stáhněte zde
Průchodky do sudu, 22.7.2008 Obsahuje fotku
Jak jsem slibil, nize par rano narychlo udelanych fotek, voda dle mych meritek je cista, je videt az dno, jestli je to diky filtru neumim posoudit, dobudoucna planuji jeste pridani skimmeru pro obcasney provoz, druhe cerpadlo uz mam porizene...,... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 21.7.2008
Zdravim, toz jsem po delsi dobe zpet, v noci jsem se vratil z delsi dovolene, rano jsem jen nakouk nez jsem vyjel do prace, voda je celkem cista, neco na nekterych mistech je trochu vlaknite rasy akorat lekniny jsou up, minuly... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 16.6.2008
Nevim jak na kocky, ale na psy to funguje super, kdy jsem to zkousel, tak mi pes nevylez ani z boudy... www.tipa.eu/cz/produkt/08850094-odpuzovac-psu-a-kocek/
Levná filtrace pro malá jezírka (do 1 kubiku), 16.6.2008
Neni to hazard, mate tam chranic?   Kdyz vyskoci, nebo praskne jedna z hadic tak Vam zatopi tech 230V, navic prackove cerpadla, ktere jsem videl nemaji kvalitni loziska, protoze jsou staveny na kratkodoby provoz, obavam se, ze pri... celý příspěvek >
Filtr ano či ne, 11.6.2008
Pravdepodobne jste chteli zakoupit WF15000 ne? cena by odpovidala, ten mam doma a muzu Vam jen potvrdit, ze jste udelali dobre, ja ted vse taky prekopavam, protoze tento filtr nestacil... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 11.6.2008 Obsahuje fotku
nepotece, za sudem to jde opet nahoru (pruchodku jsem nechtel dat vyse, protoze sud nema rovnou stenu, nahore a dole je zaobleny) Jezirko jsem napoustel hned po vycisteni, stihnul jsem to vse behem soboty za prispeni druhe sousedovic studne...
Průchodky do sudu, 10.6.2008 Obsahuje fotku
ta trubka je jeste nedodelany prepad, kdyby se to nedejboze ucpalo... vodu jsem nekolikrat castecne menil, ale bez efektu, vim, ze je to malo, ale alespon cca 1 kubik z celkovych 7 te stare vody zustal ve filtrech ... bohuzel nemam... celý příspěvek >
Vodní mor, 5.6.2008
jo, uz je tam skoro mesic mam a pridal jsem jeste piscie :-)
Průchodky do sudu, 30.5.2008
pocitam kolem 2000litru, prumer je v te vysce nad dnem cca 57cm...
Průchodky do sudu, 30.5.2008
na plastove pletivo jsem se dival v obi, melo velke oka, pro tu vcelarsko desku jdeu po sichte, ale vzhledem k rozmisteni otvoru budu muset asi prevrtat zakladni desku, dalsi varianta co me napadla je pouzit plastovou sitovinu (proti hmyzu s obruci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika