Příspěvky uživatele - 178.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 8.4.2017 Obsahuje fotku
A jste si jistá, že se jedná o mšice? Jestli jsou to taková drobná zrnka na spodní straně listů, která ale nejdou snadno otřít, jedná se o reakci paprik na přelití. Paprikám nic není.
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
A jak se provádí krmení kořenů široko daleko hluboko? U tak starého stromu si to moc nedovedu představit. Celou zahradu rozrýt, i u sousedů, přijet s náklaďákem a vše pokrýt a zarýt slabou vrstvu hnoje a kompostu? Pllus přidat pár pytlů cereritu?
Výsadba do skleníku, 7.4.2017
Však ano, přesně to jsem taky vysledoval. Teplo funguje právě v blízkosti prohřáté země, čím výš, při postupu vzhůru se od země ohřátý vzduch mísí s chladným vzduchem a v 10cm už je jeho teplota tak malá, že neprohřeje chladný vzduch. Tam rostliny... celý příspěvek >
Výsadba do skleníku, 7.4.2017
Stejně se mi předpěstovávaná rajčata chovala vloni. Jsem přesvědčen, že to je kvůli substrátu. Loni jsem měl nějaký obyčejný zahradnický, a vůbec to nechtělo růst (kupodivu papriky parádně), letos jsem koupil výsevní substrát od Agra, a rajčata se... celý příspěvek >
Víno z hlohu, 23.11.2016
Asi jsem neměl rozumovat když nevím jak hložinky chutnají. Myslel jsem si, že budou kyselé, trpké, nahořklé nebo tak nějak. Netušil jsem, že to bude taková plotovina jako chlebové kůrky. Nebo, že budou chutnat jako klikvy. Ty jsem nedávno jedl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika