Příspěvky uživatele - 234.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jazz, 29.10.2020
Děkuji vám za vyčerpávající a přínosnou odpověď. Doktor.
Jazz, 28.10.2020
Můžete uvést konkrétně které zahraniční pomologie?
A je po meruňkách, 19.3.2020
Zdravím, ako ste na tom s kvitnutím u Tsunami? Máte už niekto rozkvitnuté kvety?
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 28.10.2019
234.16: Naozaj Vás to zaujíma? Vykopané: Jonathan - náhrada starého stromu novým. Braeburn - zlomený víchricou, nedosahuje kvality Admiralu, nahradený Goldrushom. Prima - v čase jej dozrievania mám oveľa kvalitnejší Desert, nahradená Rozelou.... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 11.10.2019
MH: Horká pehovitosť nie je choroba, nespôsobuje ju konkrétny patogén. Je to abiotická, fyziologická porucha, ktorá samozrejme nie je podmienená iba obsahom vápnika v pôde. Na jej vzniku sa spolupodieľa viacero faktorov, z nich sú veľmi významnými... celý příspěvek >
King Jonagold, 1.10.2019
King Jonagold je belgický klon Jonagoldu, "starý" asi 20 rokov. Jeho charakteristikou je najmä svetlejšia červená farba, väčšinou rozmytá, ale môžu byť aj pásiky. Inak sa od iných klonov nelíši, názov má síce pompézny, ale výzorom patrí medzi tie... celý příspěvek >
Kumoi, 29.8.2019
KUMOI - dnes obraté (viď fotky). Je to jedna z najkrajších a asi aj najkvalitnejších ázijských hrušiek. Strom mám ako štvrťkmeň, vysoký je asi 3,5 metra, zaberá menej než 2-metrový úsek v kúte záhrady. Úroda 3 debničiek je na takýto stromček slušná.... celý příspěvek >
Odroda Posy, 16.3.2019
Je to tak - odroda s názvom Sciros - New Zealand Rose - Pacific Rose je jedno a to isté. Je to novozélandská odroda pochádzajúca z r.1990 z kríženia Royal Gala a Splendour. Najčastejšie je prezentovnaná pod názvom Pacific Rose, čo znie marketingovo... celý příspěvek >
Ceratitis capitata, 3.11.2018
Tento škodca pochádza zo subsaharskej Afriky, ale rozšíril sa na sever až do Európy (foto 1) a tiež na ďalšie kontinenty. Jeho nebezpečnosť je najmä v tom, že nie je prieberčivý - napáda takmer všetky ovocné druhy. Nás zatiaľ chránia a bariéru tejto... celý příspěvek >
Co je to? Hruška Clappova, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Peter123: Ne félj! Nepodliehajte panike. Nie je to žiadna choroba ani anomália. Je to tzv. rodivá zhrubnutina (typická najmä pre hrušky, ale býva aj na jabloniach). Vaša hruška sa chystá zarodiť. Nič zlé sa nedeje, klídek. Prikladám ešte fotky zo... celý příspěvek >
Karneval, 20.10.2018
KARNEVAL som obral dnes. Strom je polokmeň na MM111, koruna je pre nedostatok miesta tvarovaná "do štíhla" a do výšky (rebrík na foto je vysoký 3,75m). Karneval ale bez problémov obrastá plodonosným drevom a bohato plodí aj na strmo nahor rastúcich... celý příspěvek >
Švestka Topfive, 13.10.2018
Presenty a Toptaste sú veľmi bujne rastúce odrody. Naštepené na silnorastúcich podpníkoch sa tieto odrody zle oberajú.
Topaz deformácie plodov, 7.7.2018
Vlastnosť odrody to určite nie je. Príčiny môžu byť rôzne, najlepšie by bolo ak by Ste mohli pridať fotky deformovaných plodov. IH
Merkur, 7.7.2018 Obsahuje fotku
MERKUR (Topaz x Rajka) je podľa mňa jedno z najvydarenejších českých novošľachtení za poslednú dekádu. Prednosti tu už boli dostatočne rozpitvané, tak len stručne: príťažlivý výzor, kvalitná chuť, výborný zdravotný stav a na jesennú odrodu neobyčajne... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 7.7.2018
Teta Jana: Vy, ja aj vidlochvost vieme, že Asimina je hodná obdivu. Pre tých čo by pochybovali - zopár fotiek. IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika