Příspěvky uživatele - 160.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice a lilek, 4.7.2017
Pokud ho mate ve skleniku pak ani ten Mospilan moc nepomuze. Pro msice je lilek neodolatelna pochoutka. I pres provadeni postriku mi vloni dily trem lilkum totalne zamorily komplet cely sklenik. Plody paprik a feferonek byly naprosto cerne. Vsechno... celý příspěvek >
Jahodníky do truhlíků na terasu, 20.4.2017
Mara de Boys je nejchutnejsi
Růžový rybíz Lubawa, 30.1.2017
Vloni jsem ho zasadil a prvnich par ruzovych kulicek ochutnal. Je spis pozdnejsi a v tom ruzovem zbarveni se spatne odhaduje zralost. Vyssi sladkost nebo nejake znatelne jine aroma jsem nezaznamenal.   Jindra
Identifika cehlodavce podle ocasu, 17.10.2016
Ano. vetsinou jen streva nepozre.
Jak správně pěstovat zelí?, 24.9.2016
Tak ja nevim... Na jare, kdyz jsem prvne v zivote sazel bile a cervene Pourovo zeli, jsem si liboval jak je ta zemina nabusena zivinami, vsude plno zizalek a hnojnacku... Vyrostly hlavky jak medicimbaly. Dnes jsem je sklizel a ouha - vsechny ty... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 17.8.2016
Vy mate vsichni na tech fotkach nadherne tmave zelene pevne leskle listy. Ja jsem na jare zasadil 2 asiminy, obema jsem pripravil obrovske jamy 2 m. prumer, 1,2 m. hluboke, vlastne do hloubky kde uz vyverala spodni voda, do dvou tretin vyplnene... celý příspěvek >
Meloun červený, 22.7.2016
U nas v totalne nevhodne poloze - zapadni Cechy 500 m.n.m. volne venku na kompostu vetsina takovychto prcku nasledne odpadne :-( Ale tech par neodpadlych je zrejme trochu vetsiho rozmeru. Uz maji ne obvod ale prumer 4 - 6 cm. Taky jsem zvedav... celý příspěvek >
Kvetak se stonkem, 11.7.2016
Zkusil bych je nahrobkovat jako brambory. Zahrnout hlinou az k listum a do vzniklych brazd nakydat hnuj, klidne I cerstvy. A budou kvetaky jak voleybalove mice :-)
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.6.2016
Vida, a u nas mu vsichni tyto nectnosti radi odpustime pro jeho skvelou chut s nadechem boruvkoveho aroma :-) U nas nejoblibenejsi odruda :-) Hned po ni Niesluchovski. Jindra.
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 24.6.2016
Jake mate poznatky z pestovani odrudy Evie 2? Urodnost, chut, sladkost, velikost, nachylnost...
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016
Rudolec. Sokolovsko. Okraj Slavkovskeho lesa.
Cesnek mi nejde jako babicce, 10.6.2016
A nefungovalo by to mimodek treba I jako hrobkovani? Ze by ty cesneky mohly lip hospodarit s vodou kdyby se prihrnuly? U nas je to momentalne aktualni tema. Neuveri vsichni ti, kterym urodu znicily kroupy a velka voda, ale u nas vpodstate uz mesic... celý příspěvek >
Jak vám letos kvetou jabloně?, 15.5.2016
No mne taky kvetou bohate... az na ty vyjimky. Jenze tech vyjimek je nejak moc, asi tak ctvrtina? A projevuje se to kvetenim jen ve spodni casti koruny :-(Predevsim se jedna o stromky s velmi dlouhymi lonskymi prirustky. Poradite, prosim, co delam... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 12.4.2016
Bohuzel I ja musim rict ze chutna po jerabinach a do chuti boruvek ma neskutecne daleko.
Presadenie čerešne, 31.3.2016
Nevite nekdo jak asi hluboko zasahuji koreny tresne na Gisele 5? V hloubce cca. 1m jsem narazil na jakousi rozsahlou kamennou plotnu a ted nevim jestli I presto do te jamy mohu stromek zasadit. Dekuji.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika