Příspěvky uživatele - 29.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapalování u motoru Vari 2-takt, 18.8.2022
Dobrý den, mohli byste mi, prosím, poradit, co všechno je potřeba demontovat, abych se dostal k zapalování u motoru Vari 2-takt? Děkuji.
Křovinořez Oleo-Mac BC 360 4T vs Dolmar MS 335.4 U, 26.7.2016
Ještě jsem si našel dalšího kandidáta: MS 246.4 U. Je sice slabší, ale taky lehčí a možná by i stačil. Toho OM 740T jsem kupoval původně na sečení celé zahrady 1400m2. Martin
Bubnová sekačka DS - 521 Líza 60, 16.5.2016
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s bubnovou sekačku DS 521 Líza 60? Zajímalo by mě, jak se s ní seče, když má dělenou nápravu. Netáhne na jednu stranu? Děkuji za odpovědi.
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 14.1.2013
    Jsme na tom s rozhodováním úplně stejně. To nastavování výšky sečení na MAX53 mi taky vadí. Regulace pojezdu mi chybí na mé stávající sekačce Stiga Turbo 47S, která má ten pojezd docela pomalý. Zřejmě je to schválně,... celý příspěvek >
Elektrická sekačka nebo aku?, 19.5.2009
Já bych dal přednost benzínové, ale jestli jste skutečně "výrazně netechničtí" bude pro vás ta elektrická lepší. Odpadne vám spousta drobných starostí s údržbou. Vlastně jedinná údržba bude broušení nože jednou za rok. Na to je dobré myslet... celý příspěvek >
Jakou koupit rotecni benzinouvou sekacku s cenou okolo 10tis?, 30.4.2009
Mrkněte se do vlákna "Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho". Myslím, že ten Weibang WB 506 by mohl být pro vás ideální. Já jsem si tedy nakonec připlatil za Stigu kvůli tomu, že je výrazně lehčí a taky jsem ji nemusel kupovat... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 30.4.2009
Přitáhl jsem bowden ovládání pojezdu a vypadá to, že je po problému. Napoprvé jsem to samozřejmě přitáhl až moc a sekačka vyrazila jak zajíc, že jsem ji málem neudržel, ale to už snad doladím.
Sekačka Stiga Turbo 53 S BW, 21.4.2009
Máte někdo zkušenosti se sekačkou Stiga Turbo 53 S BW? Zaujala mě na ní hlavně velká kola, která jsou zvlášť u Stiga sekaček dost neobvyklá. Martin
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 17.4.2009
Díval jsem se na to mulčování a podle všeho je to tak, že zatímco jiné značky mají na mulčování speciální nůž, AL-KO má nůž univerzální - kompromisní a řeší to tím klínem. Samotné mulčování mě moc netrápí, spíš by mě vadilo, kdyby ten nůž kvůli té... celý příspěvek >
Stiga Turbo 47 S Combi, Honda 4,5 BHP, 17.4.2009
Jestli jsem to dobře spočítal, tak se sekačkou se záběrem 47cm ujdete asi o 500m víc, než kdybyste měl 52 cm. Sám řeším podobný problém a přikláním se spíš k menšímu záběru kvůli manévrovatelnosti, ale mám zahradu ve svahu s množstvím ovocných stromů... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 16.4.2009
Fakt je, že Al-ko (jakékoliv) nebo to MTD SPK 53 HW by pro mě mělo určitou výhodu v tom, že bych to nemusel kupovat přes eshop. Lamborghini, u nás pokud vím nikdo neprodává. Našel jsem na webu místního prodejce, který nabízí AL-KO Power Line 4700BR... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Omlouvám se za laický dotaz, ale co to znamená "placatá sekačka"? Jde o maximální výšku sečení nebo o nějaký zvláštní typ sekačky? Martin
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Připadá mi, že Stiga Turbo 47S má trochu slabší motor. Jak jsem psal, zahrada je 1400m a ne moc rovna.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 14.4.2009
Tak bych chtěl umět nakupovat. V každém případě Vám moc děkuji za příspěvek, protože jsem vůbec nevěděl, že jde o jednu síť V-Garder. Podle toho, co má V-Garden na internetu, je v mém okolí jen jeden servis jejich techniky a ten opravuje jen stroje... celý příspěvek >
Odstředivá spojka, 1.5.2007
Vlastním sekačku Husquarna R147S.  Po zimě startuje bez problémů ale nefunguje pojezd. Zkoušel jsem kde je chyba a zdá se že ve spojce. Při žádném nebo velmi malém odporu jde ale sekačku to neutáhne. Loni nebyl se sekačkou žádný problém.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika