Příspěvky uživatele - 103.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Váš názor - minianketa, 28.5.2016
Zdravím p. Ivane Můj nejoblíbenější sortiment je docela zajímavý napříč odrůdovým spektrem. jabloně - Rubín a jeho mutace, Rubinola, Jonagold, Starkrimson,              Denár,... celý příspěvek >
Vysokokmen, 20.5.2016
Zdravím Když se to tak vezme tak né. Podnož pro strom je něco jako implantát a roubovaná část se ho snaží zbavit. Jabloň je schopna si vytvořit sama své originální kořeny a to docela rychle.  Takže pokud stromek utopíte tak odrůda se bude... celý příspěvek >
Prořezání 50 let staré hrušky - máslovky, 12.4.2016
Zdravím Tak jak jste to udělal, alespoň podle fotografie to vypadá skvěle.  Vysokokmeny nepotřebují, aby je někdo začal buzerovat a stříhat jak vrbu. Zvolil jste správný postup, že jste odstranil suché větve a zbytek jste nechal na stromu... celý příspěvek >
Opadání velkých nezralých jablk na James Grieve, 8.4.2016
Zdravím Napřed Vám musím říci, že každá odrůda a i strom a i podnož reagují jinak byť jsou vedle sebe. Odrůda James Grieve se mi jeví poslední roky, že hůře zvládá oteplování klimatu a prudké změny v počasí. Tento projev jsem pozoroval i u... celý příspěvek >
Seznam kódů ovocných školek, 8.4.2016
Zdravím Napište dotaz na svaz školkařů nebo ovocnářské unie a oni by vám měli poradit. Já třeba vím, že opavská školka má 608. sadař vlada
Co je s těmi zákrsky?, 8.4.2016
Zdravím Váš problém je nekrotická rakovina kůry. Tato nemoc se hojně vyskytuje na zamokřených stanovištích, ve výbězích drůbeže a v zanedbané péči stromu. Tady už moc nenaděláte jedině zimní a nebo předjarní desinfekci postřikem kůry kuprikolem a... celý příspěvek >
Vysokokmen, 8.4.2016
dobrý den Na co tak zoufalý dotaz. Kupte si tuto odrůdu na jakékoliv podnoži a při výsadbě ji jednoduše utopíte. Jednak ušetříte za vysokou cenu za vysokokmen a budete mít originální strom. Viděl jsem plno utopených zákrsků, které dosahovaly... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 20.3.2016
Zdravím p. Petře z P Odmlčel jsem se proto, protože jsem řešil rodinnou situaci a také jsem vycítil, že se zde na mě anonymně více útočí tak jsem uvolnil své pole. Však to přece znáte moudřejší ustoupí. Vrátil jsem se proto, že mě už několik... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 20.3.2016
zdravím Musím se Vám na před omluvit, ale Vaše otázka je dost nejasná. Bylo by dobré kdyby jste zde umístila fotku Vašeho stromu, popsala trochu stanoviště a věk stromu. Musím se Vám přiznat, že mi trochu zavání Vaše věta hodně starý stromek... celý příspěvek >
Valašská reneta, 20.3.2016
zdravím p. Jiří P. Vysloužil, zde názorně jenom předvedl jak se určují jablka pomocí vylučovací metody a aby se zde někteří nenechalí unést jenom názvem nebo synonimem odrůdy. Je vpořádku, že se ptáte a učíte se novým věcem, proto to zde ostatní... celý příspěvek >
Valašská reneta, 20.3.2016
zdravím Tak to se omlouvám, myslel jsem Bláhovo oranžové. Nechal jsem se renetami unést sadař vlada
Valašská reneta, 18.3.2016
zdravím p. Jiří Musím Vás ujistit, že se opravdu nejedná o renetu je to jenom šlechtitelův název svého dítěte. P. Vysloužila neoprávněně napadáte neboť renety se už od poválečných let pomalu nešlechtí. Jedinné možné přiblížení k renetě byla... celý příspěvek >
Valašská reneta, 18.3.2016
Zdravím p. Kamila Mouhu říci, že jsem si jistý neboť jsem p. Hatlapatku (šlechtitele) osobně jsem znal. Bláhovo or. není vůbec neznámá odrůda. je to docela legendární česká odrůda s vynikající chutí a poměrně problémovým topolovitým růstem. V 80... celý příspěvek >
Valašská reneta, 18.3.2016
zdravím to říká kdo?
Mýtus Strýmka, 17.3.2016
Zdravím Zásadně nejlepší mošty jsou ze Strýmky, Boikova, Mor. jaderničky. Tyto odrůdy díky tomu že mají vyšší kyselinku se dají mošty krásně pít. Naproti tomu mošty z goldenu, šampionů... jsou protivně sladké a fádní a člověk se z nich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika