Příspěvky uživatele - 248.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Kalinožrout", 31.5.2016
Jestli myslíte to Eskimo, tak to je Viburnum x burkwoodii "Eskimo". V.farreri, V.mariesii i V.opulus zůstaly beze škod.           Lída
Hrušeň Wiliamsova onemocnění, 31.5.2016
No ono je i otázka, když  "byl kořenový bal v květináči zcela vlhký", jestli ji prodávající už v tom květináči neulil.           Lída
Hrušeň Wiliamsova onemocnění, 31.5.2016
Větvičky jsou scvrlé... Zastřihnul jste kořeny a namočil ji před výsadbou? Jaký jste použil balzám (výrobce?) - nebyla to Hlubna? ta nesmí přijít na jednoleté výhony, pálí je.           Lída
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
U nás (HK) jich letos proti očekávání je také jen poskrovnu - ne, že by mi to vadilo. Myslím si, že se na tom podepsalo loňské sucho a zima bez sněhu. Asi jim vyschla vajíčka. Ale oni to určitě zase doženou ...     Lída
Kdo pozná rostlinu?, 30.5.2016
Trochu mi to připomíná fíkovník (1 list) nebo paulownii (horní listy)...  Lída
Ví někdo, co je to za popínavku?, 30.5.2016
Mučenka (Passiflora).            Lída
Japonská vrba, 30.5.2016
Pokud ho pořádně sestřihnete, měl by přežít. Ale nepřesazovala bych ho v horkých dnech. Pokud to máte keř, sestřihla bych ho klidně na půl metru od země.           Lída
Proč nekvetou jahody, 30.5.2016
Takhle to dělám já : Odnože navedu v červenci do kelímků se zeminou a přichytnu kouskem drátu (obrácené "V"), neodstřihuji od mateřské rostliny (zakoření, nevadnou). Kolem 10.8. je odstřihnu a sázím na připravený záhon (dávám je vštšinou po... celý příspěvek >
Identifikace květiny, 30.5.2016
Okrasné česneky jsou od malých a nízkých po vysoké (i metr) a velké a ještě větší, než ten váš (ten mám na zahradě a utěšeně se množí - až moc, přesné jméno nevím).  Lída
Třešně zasychání plodů, 29.5.2016
Podle mne to není opylené - je v okolí jiná třešeň? Jinak jsem zrovna teď četla na netu jednoduché řešení - v době nakvétání nařezat někde v přírodě větvičky plané kvetoucí třešně a v petkách s vodou zavěsit do koruny.   Lída
Co je to za květinu?, 29.5.2016
Konvalinko, ono se tomu říká smolnička proto, že je lepkavá, jako kdyby byla od smůly (pryskyřice) .           Lída
Co je to za květinu?, 28.5.2016
Není důvod - teď mi začíná kvést na záhoně ...   Lída
Co je to za květinu?, 28.5.2016
Smolnička            Lída
Proč nekvetou jahody, 27.5.2016
Mají dost slunce? Přihnojovala jste je i loni po sklizni, abyste doplnila živiny? Zaléváte je průběžně dál?           Lída
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
jabloň -Rajka hrušeň -Pařížanka broskev -Red Haven meruňka -Velkopavlovická ryngle -Oulinská švestka -Hanita višeň -Morellenfeuer            Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika