Příspěvky uživatele - 226.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasadili opravdu jinan?, 4.4.2016
Děkuju všem za reakce. tak nás snad opravdu nehoupali :-) Dobrou noc. Josef.
Co je to za strom?, 3.4.2016
Jsem téhož názoru: Acer negundo - javor jasanolistý neboli Negundo aceratum(?) - jasanovec javorovitý(?).  To jsou ti botanici; každou chvíli něco přeřadí do jiného rodu, rod rozdělí na více menších rodů, nebo zase naopak rody sloučí,,, a... celý příspěvek >
Co je to za plodinu?, 3.4.2016
No, když se zadaří, i z jednoho stromu může být velká úroda: kdysi jsem pod jedním stromem nasbíral, nebo spíš nahrabal, asi tři pyrle jinanových "švestek". Podmínkou je samozřejmě samičí strom - a k němu ještě samec jako opylovač. Josef.
Husqvarna 345 - zadřený motor, 30.4.2014
Zdravím, podle reakce na poslední otázku to vypadá, že jsou z toho všichni tak trochu paf. Princip nejpoužívanějších spalovacích motorů se bral někde v páté třídě ZŠ. Pokud jste mladší, přijměte můj obdiv, že jste se pustil do tak složité opravy.... celý příspěvek >
Toro DH 200, 30.4.2014
Zdravím Přemku, LA-103 znamená délka po vnějším obvodu v palcích. To je 2590mm La, zřejmě to bude šířka 1/2palce, to je 12,7mm. Takže shánějte nějakou třináctku o uvedené délce, pokud neseženete nic v La, tak o jeden palec kratší v Li, ten má rozměr... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika