Příspěvky uživatele - 121.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB, 24.6.2010
Včera mi DHL přivezla a po 30ti minunách sestavování jsem vyrazil do 10 dní nesekaného trávníku. Mile mne překvapil tichý chod, pohodlné řízení a výborná manévrovatelnost. Po půl hodině se vyskytl první problém. Praskla litinová páka spínání nože.... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 25.3.2010
Dobrý den, místo modré skalice bych doporučil zelenou a hlavně vertikutátor. Stejný problém mne přinutil koupit benzínovou mašinku (2000 m). 2x ročně pojezdím zahradu a suchou trávu s mechem posbírám sekačkou. Ta zelená skalice mi fakt hodně pomohla... celý příspěvek >
Travní semeno do mrazáku, 25.2.2010
V prodejně Vám poradili tzv. jarovizaci. 1 den v ledničce skutečně nemá smysl. Tento způsob lze použít u semen, která chcete vysadit a " oblbnout" přírodu. Semena se po delším pobytu v chladu domnívají že už je jaro a začnou klíčit. Tuto... celý příspěvek >
Drsné stěny v bazénu a hnědé šmouhy, 19.7.2009
Nepoužila jste náhodou přer odjezdem Savo? Mě se stalo totéž. Chtěl jsem ušetřit za chlorové tablety. Do čerstvě napuštěného bazénu jsem nalil půl litru Sava a za 4 dny mi stěny nápadně připomínaly dno rychlovarné konvice. Hnědá, souvislá... celý příspěvek >
Stiga 53S - naplnění koše, 17.6.2009
Viděl bych to na obráceně namontovaný nůž. To se pak jeden může uvztekat.
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
Já sbírám trávu do koše a soused pouze seká trávu a hází ji na zem. Jeho trávník při chůzi doslova péruje. Je plný mechu ale vypadá docela pěkně.Moje tráva bohužel není žádný zázrak a tak zkouším obě varianty. 2x do koše a 1x na zem. Jsem zvědav jak... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 9.4.2008
Mě se osvědčil roztok zelené skalice který jsem aplikoval pomocí postřikovače.Po týdnu mech "zrezavěl" a vertikutátorem jsem ho snadno odstranil.
vyvažovačka na nože, 9.4.2008
Princip je velice jednoduchý. Jde o dutý kužel s osazením podle otvoru v noži, posazený na hrot. Vyvažovačka musí stát na rovině.Pokud se k tomu dostanu, připojím foto.
Kvalita trávníku, 16.3.2008
Soused aniž by použil gram hnojiva a  má možnost zalévat trávník říční vodou, má dokonalý anglický trávník, kterého  já nedosáhnu ani kdybych použil černé magie.Používám totiž studniční vodu a přitom hnojím jako uvědomělý... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 16.3.2008
Mám možnost používat křemičitý (sklářský písek) a výsledky jsou skvělé.Starým ručním vrtákem na dřevo, pomocí vrtačky vyrobím otvory  v zemi a ty zaplním tímto pískem. Mimo jiné zjistil jsem, že pod cca 15 cm zeminy je navážka stavební suti a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika