Příspěvky uživatele - 198.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba broskvoně, 9.6.2018
Děkuji všem za reakci a radu. Martin
Choroba broskvoně, 8.6.2018 Obsahuje fotku
Čtvrté foto
Choroba broskvoně, 8.6.2018 Obsahuje fotku
Třetí foto
Choroba broskvoně, 8.6.2018 Obsahuje fotku
Druhé foto
Choroba broskvoně, 8.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den Mám dva stromky broskvoně. Na jednom jsou plody něčím napadené. Druhá broskvoň má plody v pořádku. Věděl by někdo co je to za chorobu? Děkuji za odpověď. Martin
Dotaz na odrůdu, 18.3.2017 Obsahuje fotku
Děkuji všem za rychlou odpověď. Jablka jsem tam chutnal v druhé polovině října. Zrovna je tam česali. Bohužel jiné fotky nemám. V jiném sadu jsem tam ochutnal ještě tyto jablka. Taky byla fantastická. 
Dotaz na odrůdu, 18.3.2017 Obsahuje fotku
Druhá fotka 
Dotaz na odrůdu, 18.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Mohl by prosím někdo poradit o jakou odrůdu jablek se jedná? Ochutnal jsem je v sadech v Itálii v okolí Bolzana a jejich chuť mě úplně dostala.  Děkuji Martin
Venkovní banánovník - musa basjoo - pěstování i doma?, 22.5.2016
Dobrý den Příspěvek je staršího data, ale třeba poradí někdo jiný. Mám velký banánovník (cca 3m). Mám ho ve velkém uřízlém plastovém sudu co mi supluje květináč. Pro jeho velikost a váhu s "květináčem" je s ním manipulace stále těžší. Říkal... celý příspěvek >
Střih mladého stromku, 31.3.2016
Děkuji moc za vyčerpávající odpověď. Pročetl jsem toho už spoustu, jak zde na fóru, tak v ruzných PDF sadařských brožurách a knížkách. Ale každá rada, každé navedení je posun vpřed. Takže ještě jednou díky. Martin
Střih mladého stromku, 27.2.2016
Děkuji všem za snahu a za rady. A druhý stromek letos střihnout jak moc?
Střih mladého stromku, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Druhý.
Střih mladého stromku, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Druhý
Střih mladého stromku, 26.2.2016 Obsahuje fotku
První
Střih mladého stromku, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den Rád bych se zeptal, jak a zda vůbec ostříhat tyto mladé stromky. Nerad bych je nějakým neodborným střihem poničil. Budu rád, za každou radu.  Děkuji Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika