Příspěvky uživatele - 60.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za salát?, 19.5.2017
Řekl bych, že to bude ledový salát. Odrůdu si netroufám určit, loni jsem měl vysazen Miniko a tento vypadá velice podobně...
Odumírání větve u nově vysazené jabloně, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsem zjistil, že mi u jabloně (Rubinola na MM106, stromek sázen na podzim) odumřely letorosty na jedné kosterní větvi. Nenapadá mě žádný důvod, proč se tak mohlo stát. Stromek vypadá, že se ujal dobře. Prosím tedy o radu, o jakou... celý příspěvek >
Fleky na listech oleandru, 22.11.2016
Pokud jsou příznaky dole u kmene největší a směrem nahoru slábnou, mohlo by jít o nějakého škůdce. Zkuste dolní listy pečlivě prohlédnout jestli tam na nich něco nespozorujete. 
Seti kořenove zeleniny v září, 27.9.2016
No, pokud vím jde o to, že zelenina se přes zimu zbaví hormonu, který brání předčasnému vyklíčení a na jaře pak rychleji a lépe vyroste. Čím déle je v zemi, tím víc ho vyplaví. Ale těch faktorů tam je zřejmě ještě víc. 
Seti kořenove zeleniny v září, 27.9.2016
Přesně tak, tento způsob je sice výborný ale velice záleží o načasování. Letos má být teplý podzim, takže já bych sel až koncem listopadu. 
Jak na vlastní semínka, 4.9.2016
Pokud máte vy nebo sousedi v blízkosti (cca 50m) nějaké jiné tykvovité rostliny, např. cukety nebo obyčejné dýně, je dost velká šance, že se vám s hokaidem zkříží a druhý rok z toho vyroste nějaký paskvil. Pro vytvoření kvalitních semen byste musel/a... celý příspěvek >
Jak na vlastní semínka, 3.9.2016
Semena si nechávejte pouze z nehybridních odrůd (hybridní jsou označena jako F1). Berte semínka jen z vyzrálých a pěkných plodů, nejlépe i z vícero rostlin kvůli rozmanitosti. U rajčat je dobré semínka i s dužninou v uzavřené nádobě 3 dny prokvasit.... celý příspěvek >
Aktinidie kolomikta, zrání teď končí, 29.8.2016
Aktinidii jsem si zasadil letos na jaře, bohužel skoro ihned celá pomrzla, později nasadila pár listů, žádný výhon, tak doufám, že příští rok se ještě zmátoří. Nyní na pozdim se chystám zasadit ještě aspoň jeden exemplář. Už se nemohu dočkat první... celý příspěvek >
Bazalka - zkroucene a derave list, 26.8.2016
Přesně tak, svilušky nemají rády vlhkost, možná by stačil pouze častý postřik vodou, aby je to odradilo. 
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 20.8.2016
Zryjte jim někde blízko domu záchod a naučte je na něj. Záhonky pak mužete posypat něčím, co by jim zrovna moc nevonělo, např. kávou nebo bylinkami. 
Aronie - černý jeřáb moravský sladkoplodý, 20.7.2016
Na prvním obrázku to bude opravdu nějaký jeřáb, aronie to určitě nebude. Černý jeřáb plodí už od brzkého mládí, tak jak to máte na druhém obrázku. 
Opadané květy dýně, 24.6.2016
Myslím, že s nimi nic nemáte. Květ většinou po této době sám odpadá. Dýně má květy jednodomé tzv. samčí a samičí. Ty květy, které odpadávají jsou samčí a z těch se dýně nevyvíjí. U samičího květu je vidět malá dýně, ještě dávno než květ rozkvete.... celý příspěvek >
Choroba brusinky, 22.6.2016 Obsahuje fotku
Ještě dva přehlednější obrázky. Našel jsem, že by to mohla být košatost, ale už jsem nemohl najít jak se proti ní bránit. Nemá s tímto někdo nějakou zkušenost? Děkuji za odpovědi
Choroba brusinky, 17.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, nedávno jsem si všiml, že se u jedné z mých brusinek začli zmenšovat lístečky a trochu ztratily barvu (zežloutly). Ještě tak před týdnem vypadala normálně, jsem trochu bezradný, co by to mohlo být. Napadá mě jen nějaká houbová choroba nebo... celý příspěvek >
Odrůda brusinky, 12.6.2016
Asi nejběžněji pěstovaná brusinka s vysokým výnosem je Koralle. Na druhou stranu chuťově by měla být nejlepší red pearl, která je na tom ale s výnosem hůře. Mám obě a každá má své výhody tudíž nevím, kterou bych vám doporučil. Těžko se dá říct, že by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika