Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari system, 22.3.2011
To zatlačte na jejich stránkách v sekci "zeptejte se" nebo jak. Už se tam psalo, že letos to nebude a kdy vůbec, to se musíte chtít po nich a tam. Tady si o tom můžeme podebatit, případně si i pstěžovat, ale to je asi tak vše. Termín od... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 28.2.2011
Vysokotlaký čistič u kterého se nedoporučuje provoz dvě minuty v kuse je jen funkční reklamní předmět. Proto doufám, že jste si ta doporučení jen vymyslel a nekorespondují s doporučením výrobce.
Solo Twin, 18.2.2011
Ty válce jsou "dvě díry" v jedné hmotě? Tak jak to bylo u českého skůtru myslím.
Zahradni traktory, 10.2.2011
No a jak řešíte ostatní hydra, teda oni jsou skoro všude stejná TUFF TORQ a buď bez uzávěrky K46 nebo s uzávěrkou K 62. To, že to pošlete výrobci, tak servis nic moc. Snad kromě záruky.
John deere X300R, 7.2.2011
Nás oba může kdokoli napadnout že jsme prodejci. S tím já a asi ani vy nic nenaděláme. Za sebe můžu jen říct, škoda že nejsem, konečně bych měl zaměstnání, které by mě bavilo. Loni zde byl někdo, kdo si JD individuálně dovezl a scháněl ještě někoho... celý příspěvek >
John deere X300R, 7.2.2011
Já sám nemám vůbec žádnou zkušenst s turbínou a kvalitou sběru vůbec, ale porovnával jsem si konstrukci, vybavenost a ovládání jednotlivých traktůrků a z toho co mě vyšlo je, že JD je na tom opravdu nad vešema značkama. Tedy i s cenou. Stejná... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 7.2.2011
Ta poslední věta mě překvapila.  AGS aliaz SECO vyrábí motory B&S? To jsem nevěděl.
Problem Dolmar 420, 28.1.2011
Z textů jsem si odvodil, pila s větším obsahem... nebo ještě jinak, kdyby PS420 měla obsah motoru 50 ccm a větší, byl by tento problém také? Odvozuji, že větší obsah jsou větší "díry" v karburároru, které by s tak snadno nezanesly. Nebo... celý příspěvek >
Jednoosý MKS - 60, 10.1.2011
Asi bude nový motor na MKS.  Kolem 13 koní.
Fréza na sníh, když je velký mráz, 17.12.2010
A kdyby někdo z majitelů fréz neměl momentálně do čeho píchnout, daruji za odvoz cca 30 tun sněhu. PS: Doufám, že mi zde ta inzerce projde.
Mazání jehlového ložiska, 16.12.2010
Bych typl, že je o pilu, ale kdo ví?
Vycisteni spalovaciho prostoru a karburatoru 4T motoru B+S, 15.12.2010
Já zase vydím, že to je motor Briggs & Stratton.
Vycisteni spalovaciho prostoru a karburatoru 4T motoru B+S, 15.12.2010
Co je to za motor máte přímo napsáno na horním krytu. Pak nejděte součíslí MODEL - TYP - KODE a podle toho, třeba v Litoměřicích poptejte tu nřížku. Já sámalenevím, zda lze takto samostatně koupit. Ten SONAX tam klidně dejte. Většinou tyto přípravky... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 3.12.2010
To co tu řešíte je spíše o uskladnění stroje. I když se jedná o sněhovou frézu tak uložení stroje v teplotách které jsou venku nemůže dopadnout jinak, než že je problém s ožitím motůrku. Jediný rozdíl je, že některé motory na sněžných frézách nemají... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 23.11.2010
PP zase bodujete! Šikmá deska-to je to co jsem myslel tou točící se podložkou šejdrem. Taky mě to mohlo napadnout. Zapoměl jsem uvést, že v té převodovce jako "čistící" prvek jsou jen a pouze magnety a to myslím dva. Je mě líto, že neumím... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika