Příspěvky uživatele - 12.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 5.6.2008
Na vysokou trávu (není problém 1,20m) bych zvolil stroj Perla s motoremB/S používáme jí třetím rokem a naprostá spokojenost! Když nechcete řádkovat, jednoduše nenasadíte řádkovací plachetku.Provedení je kvalitní ocelová kola pogumovaná s... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 7.5.2008
S tou Čínou máte bohužel pravdu dneska to nacpou do všeho! Já zaplaťpánbůh mám na traktoru klasická ložiska ZKL 6202 Takže bohudík žádnej atyp! No už mají něco za sebou takže v pátek příjdou na řadu a pak se uvidí. Traktůrek se snažím... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 7.5.2008
Pane Georgi Tůmo, Asi máte pravdu s tím zastaralým systémem pohonu i když traktůrek je stár jen tři roky v dnešní době je to opravdu dlouhá doba co se týká pokroku.No ale stejně je to divné že ten řemen může přeskočit Chápal bych to když se řemen... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 7.5.2008
Roxor by samozřejmě uříznout šel ale nejsou lidi kteří by byli ochotný tam dotáhnout autogen či natáhnout někde i 200m prodlužováku a uříznout! Šéf nám řekne dejte si pozor a tím to končí bohužel.
Potkávání sekacích nožů HD 200, 6.5.2008
Schválně to zítra zkusím, a dám vědět zatím díky!
Potkávání sekacích nožů HD 200, 6.5.2008
No to je právě ta záludná věc! Řemen je nový za čtrnáct dní bohužel už druhý prodaly nám totiž jakousi náhradu jiný tvar zubů, měkčí no prostě nevydržel a včera se přetrhl! Koupili jsme nový tentokrát správný ale stejný problém včera přeskočil... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 6.5.2008
Dobrý den, Mám takový problém potkávají se mi nože u sekacího traktoru, konkrétně se jedná o model Kastelgarden HD200 s motorem Bridgs/straton.Nože se potkávají i v případě že se pod nože nic nedostane např.kámen, pet lahev apod. Nože si při výměně... celý příspěvek >
udírna, 6.4.2008
Dobrý den! Letos bych chtěl postavit udírnu, odkoupil jsem za hubičku šamotové cihly které se používaly na stavbu komínů nebyly nikdy použity, mají tvar půlkruhu a mají zámky, takže udírna bude mít tvar válce a zakončena bude stříškou tvaru jehlanu... celý příspěvek >
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 6.4.2008
I já bych se připojil k variantě Břečťanu když už chcete odvlhčovat pomocí zeleně. Bříza zvláště její kořeny jsou docela destruktivní o čemž jsem se přesvědčil sám bříza nám pěkně nadzvedla zídku před domem a ještě dokázala roztrhat vodovodní... celý příspěvek >
Neznáte tuhle rostlinu, 6.4.2008
Skočec je velmi krásná okrasná dřevina, ale už druhým rokem se mi jí nedaří vypěstovat ze semene které jsem dostal od kolegyně. Můžete mi prosím poradit jak na to a kdy je vhodná doba na to začít nechat nakličovat semena? Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika