Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tera - vari, 28.1.2012
Já si z dovolením typnu. Klepou kroužky v drážce pístu.
Vari a rotavator, 28.1.2012
V tomto případě to chce vidět, pak radit, ale i ta barva to může být. Na druhé straně si myslím, že to není nic, bez čeho by se nedalo fungovat. Rotavátorovat budete stejně na dvojku a vždy když nebudete řadit nohou, ale rukou, každá poloha je... celý příspěvek >
Pracovní čtyřkolka, 27.1.2012
To co zřejmě chce, je na čtyřkolku nesmysl. Čtyřkolka má naviják jen pro "vlastní potřebu" vyproštění ap. Za čtyřkolku se včdy dávají jen různé přepravníky na vytěžené dřevo. Buď vyvážecí vlek s vlastním motorem pro hydrauliku, nebo třeba nějaké... celý příspěvek >
Vari a rotavator, 27.1.2012
Pane pooh můžu vás doplnit? Osku vkladáme zásadně z pravej strany tak, že korunková matica je v lavo vo smeru jazdy (práce).
Vari GCV 190 vs. kopec, 18.1.2012
224.46 zřejmě reaguje na můj příspěvek z léta loňského roku. Já netvrdím, že ten nesmyslný filtr na B&S něco nevyfiltruje, asi ano ale za ty peníze je tam drahý a na tom trvám. Nebagatelizujte tvrzení o tlakovéfiltraci! Ono se to totiž dost... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 18.12.2011
Takže jde jen a pouze zase o tlakovou filtraci a ne tlakové mazání? Nebo jak tomu mám rozumět?
Zahradní traktory Partner, 16.12.2011
Jak "tlkově" je mázán ten TWIN?
Malotraktor otáčky, 4.11.2011
Já se omlouvám, že píšu co asi nechcete číst, ale nezlobte se podle toho popisu snad nikdo a já určitě ani netuším, co že to máte za stroj. Jen tuším, že je osazen jedním z mnoha motorů firmy B&S. Tedy v tomto případě není až tak důležitý stroj,... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 2.11.2011
Ani nemluvte, ani já do dnes nic nemám. Ani o polském sortimentu jsem nic nezjistil.
Tera - výměna motoru za 4-takt, 28.10.2011
Motor Honda není jen sekačkový motor, stálé problémy s karburátory si přivodí většinou obsluha sama, protože zásadně nečte návody a doporučení v nich a přemýšlet o možnosti GO těhletěch motorů ještě dřív než si ho vůbec koupím je zcela mimo. Raděj... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 23.10.2011
Ten rozdíl není až tak velký, ale je, to se nedá nic dělat. Na orbu by to nemělo mít vliv a dvoutaktní převodovka s čtyřtaktním motorem je "do síly". To zaklápění pluhu je spíše dáno konstrukcí pluhu, geometrií ohrnovačky a některé... celý příspěvek >
Malotraktor Robot, 18.10.2011
A s čím? S hledáním? Tak to nevím kde, ale nějaký údaj bych snad mohl najít ve svých "papírech".
Vari nechce startovat, 14.10.2011
Vůbec netuším o jakém ustřiženém káblu píšete, ale může se klidně jednat o drát z světelné cívky. Ten je vyveden z motoru a je "v luftě".
Vyber tlakove mycky, 30.9.2011
NO, já teda mám Kärchera, s pomocí Roberta jsem ji po asi deseti letech opravoval a opravil, takže zase jakonová, no chci říct, že mám k ní i tu hadici se zpětnýma tryskama na čištění odpadů ap, a sto padesátku to vypulíruje jako nic a hadice... celý příspěvek >
Přední nebo zadní pohon sekačky?, 25.9.2011
Dovolíte-li, můj názor častečně i z vlastních zkušeností. Pohon sekačky jedině na zadek. Výrobci se stále předhání, kdo má větší koš a tím se více zatěžuje zadní náprava a odlehčuje přední. Také stoupá celková hmotnost stroje. No a když se k tomu... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika