Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazec brambor, 25.12.2012
Já.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 14.12.2012
Příští rok měníte ložiska sečení z důvodu bodu 4.
Bertolini vs Vari, Agzat, 12.12.2012
Ta bradavice dál od řidítek mimo střed nádrže v ose jízdy je separační vstup sání. Já úkol splnil a zítra vám šef jistě sem napíše.
Bertolini vs Vari, Agzat, 12.12.2012
Něco najdete tady a něco třeba tady. Převodovka se nejvíc ohřeje při rotavátorování, je to ověřeno, ale já už nechci dál nikomu nic vyvracet.
Rýč české výroby, 15.9.2012
Nevím jak moc se vám podaří s jistotou koupit to nářadí, co dělala česká ruka dělníkova. Nelámal bych si ś tím tolik hlavu a musí stačit rozdělení kvalitní - nekvalitní. A jestli je Zbirovia cenově relativně levná nakupuje - nechá si dělat... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 8.9.2012
Hodnoty vůlí ventylů motorů GCV 160 a 190 jsou stejné a jsou zde již uvedeny od roku 2007.
Mountfield nebo Vari, 5.9.2012
Ani já se s váma nepotřebuji a ani nechci dohadovat. Vím, že jste léta spokojeným uživatelem Vari, stejně tak motorů Honda GXV a GCV, Jen sem tam nějaká ta mezírka u Vari se u vás najde, ale já bych zase s váma ani nezkoušel polemizovat v pilách a... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 5.9.2012
Madam, nesmíte panu J.S. hned všechno věřit. Když vyjde novinka v pilách od Dolmaru je zrovna on první co ji chce. Čím si prošel Global než byl uvolněn k prodeji nemá ani potuchy, stejně než se zde o něm začalo psát neměl ani potuchy že něco jako... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 3.9.2012
Já proti volbě Vari nemám to nejmenší, jen nechápu, proč byl z mountfieldu ve výběru jen kultivátor MS? Kdosi tady zmiňoval to Bertolini a to je opravdu úplně ale úplně něco jiného. Pro MS bych nebyl ani já. To je jasný. No a když jdete pro Vari,... celý příspěvek >
Serizeni volnobehu sekacka honda gcv 160, 27.4.2012
Sekačka na volnoběžné otáčky motoru se bude po sepnutí pojezdu pohybovat, to ano, ale jinak na volnoběh se přece neseče!!
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 6.4.2012
Já jsem si tu novinku z Jičína porovnal va veletrhu s s tou HQ a ano, HQ je větší kus traktoru, snad i líbivější. Technické přednosti toho kterého jsem nevykoukal, to neumím. Ale překvapila mě ta vyšší možná pojezdová rychlost u Challange. Má... celý příspěvek >
Nefunkcna dsk317, 6.4.2012
Já bych si taky vsadil na ten "pastorek" a protože bylo asi nepochybné, že má převodovka odpracováno to co jste psal, stahuje se do výrobního závodu, pro zjištění kde, kdo. co a vám byla vyměněna za bezvadnou. Myslím solidní přístup, ne? A že se... celý příspěvek >
Starjet nebo Karsit?, 21.3.2012
Ceny Challange15,5hp jsou snad už známé, ne? Já zase nenašel jaká tam bude převodovka a zdá se to být opravdu dobrý obchodní tah.
Spojka tera vari, 11.3.2012
Ptal jste se va stránkách vari a bylo vám odpovězeno. Dvoutaktní spojka má svoje "základní" nastavení dotažení samojistné matice M6. Nemám potřebu se zde přetahovat s odpovědí od výrobce.
Vari a rotavator, 29.1.2012
Ano, funkční by to mělo nebo mohlo být, já jsem však chtěl poukázat na to, že když se neřadí a to i při orbě, nohama, ale jak se má-rukou je funkčnost postradatelná. Konečně ta zatuhlost je toho důkazem. Kopatdořadící páky může jen líný technický... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika