Příspěvky uživatele - 243.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Supermarketová paprika, 4.1.2019
Nevypěstuje, protože ty světlezelené papriky jsou v technické nikoli v botanické zralosti. Nejvíce se jim podobá Komtesa, pěstuji ji už několik let - tenší stěny, křehká, štíhlá, sladká.
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2019
Broskev nám přežila -34ºC, odrůda Harbrite.
Flek uprostred uzenyho, 28.12.2018
Tak dá se koupit i nenastavená, třeba v Makru. Jen je poněkud dražší a musí se člověk pořádně dívat na složení. Zázrak chemie - 100 kg výrobku bylo vyrobeno z 60 kg masa nebrat.
Flek uprostred uzenyho, 26.11.2018
Ten flek je neprosolené jádro. Řešením je buď nechat déle naložené nebo lák nastříknou silnou injekční jehlou přímo do středu masa.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 8.11.2018
Asi nízká teplota a krátký čas sterilace. Ohřev by měl trvat 15 minut, sterilace 20 minut, to vše při teplotě 85ºC
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 5.11.2018
Na kilo zelí určitě nedáváte dvacet deka soli, ale určitě je to 20 g. Dvacet deka je na deset kilo. Jen pro pořádek, kdyby chtěl někdo použít váš recept. Do zelí by se mohl přidat jako očkovací kultura jogurt, samozřejmě bílý s živou kulturou, třeba... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.11.2018
Tak my jsme sklízeli "poslední" rajčata před týdnem, byly jich čtyři zelinářské přepravky, vrchovaté. U nás (Přerov) ten první mráz v září vzal jen listy na vrcholu rostlin, takže spousta rajčat stačila dozrát a spousta za ten měsíc i dorostla.... celý příspěvek >
První pálení, 2.11.2018
Já tedy nevím, též mám VŠ, toho života mám za sebou víc než půlku a při prvním čtení jsem to pochopila . Pálili poprvé,  produkt měl 68% alkoholu, než dosáhli teplotu 80ºC, vylili prvních 200 ml destilátu, teplotu drželi na... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.11.2018
Tamina je zřejmě to samé jako Matina - bramborový list, rané, ale žádná chuťová hitparáda. A také moc dlouho nevydrží, měknou.  Kumato mi vždy zraje ve stejnou dobu jako ostatní rajčata.
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 14.10.2018
Taky jsme před osmnácti lety sázeli stromy do navážky po stavbě domu, samý jíl a šutr to byl. A také jsme vykopali tak velké jámy a nasypali do nich jen o trochu lepší půdu, v podstatě podorniční vrstvu, a stromy rostou a plodí.
Neznámá trvalka, 26.5.2018
Doplnila bych, že nocenka mã podzemní oddenek, který se dá v chladnu uchovat do dalšího roku. Ty odkvetlé plicníky vypadají jako napadené padlím, taky potřebují zalìt.
Kandování třešní, 22.5.2018
Dlouho, více než týden. Najděte si postup na google
Jak se zbavit smržů rostoucích z mulčovací kůry?, 1.5.2018
Smrž je velmi chutná houba - posbírat, sníst, nabídnout sousedům... 
Renovace staršího skleníku, 24.4.2018
Jak chcete, proboha, poradit? Nikdo váš skleník neviděl, neví v jakém stavu je konstrukce, asi by to chtělo křišťálovou kouli. Nebo možná nafotit, ale i tak...
Poznáte tuto modře kvetoucí rostlinu?, 23.4.2018
měsíčnice
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika