Renovace staršího skleníku



host - 243.114 (?)
24.4.2018 21:05

Jak chcete, proboha, poradit? Nikdo váš skleník neviděl, neví v jakém stavu je konstrukce, asi by to chtělo křišťálovou kouli. Nebo možná nafotit, ale i tak...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 183.216 (?), 24.4.2018 19:30, zobrazeno: 4309x

Zdravím, mám takový problém se kterým si nevím, sám poradit. Tak bych vás rád požádal o radu a vaše zkušenosti. Mám starší skleník kde jsou stará a rozbitá skla, stará konstrukce,  starý a zašli tmel, tak bych ho rád zrenovoval a zmodernizoval ale nevím, zda do toho jít nebo zda investovat do nového skleníku a jaký typ skleníku bych si měl pořídit kdybych se rozhodnul pro tuto variantu tedy pro nový skleník?

Jedna firma mi doporučuje abych do renovace staršího skleníku nešel že prý prodělám finančně a zato se mi prý vyplatí jít do nového skleníku. Co si o tom myslíte vy jako dobré a zkušené rádcové. Předem děkuji vám všem za  náměty a doporučení.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.114 (?), 24.4.2018 21:05

Jak chcete, proboha, poradit? Nikdo váš skleník neviděl, neví v jakém stavu je konstrukce, asi by to chtělo křišťálovou kouli. Nebo možná nafotit, ale i tak...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.216 (?), 25.4.2018 18:06

Dobrý den, tolikrát návštěva a pouze jedna odpověd'? To mě mrzí.  Přitom je tady dost zkušených poradců kteří by přece jenom v něčem by mohli   poradit.

 Děkuji. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.177 (?), 25.4.2018 18:49
Nevieme aky je velky ale asi ho len udrzovat pri zivote. Ja mam ccca 30 rocny sklenik a kompletna rekonstrukcia s vyberanim vsetkych skiel sa mi nevyplati casovo ani financne, tmel je dost drahy, potreboval by som ho mozno aj 100 kil a ani nie som sklenar tak neviem ci by som to urobil dobre, v jeseni som aspon natrel konstrukciu zvnutra, a ked treba tak zvonku podoplnujem tmel kde je vypadany. Zvnutra sa tmel dost drolí ale dokedy drzia skla tak to nechavam na pokoji. Uz aj múrik na ktorom stojí skleník sa rozpadáva, opravovat ho budem zrejme tento rok. 10 rokov by este mal vydrzat, a potom neviem co bude dalej.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika