Příspěvky uživatele - 199.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2018?, 12.7.2018
Obávám se, že toto není Prim.
Klasifikace odolnosti révy vůči nemocem, 8.9.2016
U Jupiteru jsem letos našel peronosporu i přes pravidelné ošetření tvrdou chemií. Vedle něj jsou i odrůdy Vitis vinifera a ty jsou bez poškození. Takže kde udělali soudruzi z USA chybu? Jak odolný je Hasanskij sladkij a jaké jsou Vaše zkušenosti s... celý příspěvek >
Melouny a melounky 2016, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Vodní melouny letos zkouším poprvé, všechny rostliny jsem rouboval. Toto je výsledek. Odrůda Oranževy Medok F1.
Je tohle odrůda Nero?, 21.8.2016
To že máte takú ještě neznamená, že je to Nero.
Vinic ako zivy plot, 20.8.2016
Oidium neboli moučnatka. Vzhledem k tomu, že už je tam v hojném počtu, je asi jediná možnost Karathane. To má ale bohužel dlouhou ochrannou lhůtu. Prevence je vždy lepší než léčba. Zatím nejsou vyšlechtěny odrůdy dostatečně odolné vůči této chorobě.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 9.8.2016
Vyzkoušel jsem v minulosti několik metod řízkování. Letos na jaře jsem koupil RW vatu a vyzkoušel. Úspěšnost byla 100%. Rostliny po vysazení do substrátu v květináči tvoří rychle hustou kořenovou soustavu. Letos poprvé pěstuji vodní melouny a do této... celý příspěvek >
Plíseň révová, 7.8.2016
Je to ona, pěkně rozjetá.
Kumulus + Kuprikol + Silwet, 1.8.2016
Než něco plácnete, tak si o tom alespoň něco přečtěte. Ta kombinace je základní kombinací v ochraně révy. Je povolená v bio produkci. Používám ji a nikdy jsem žádny problém neměl, jen je potřeba číst ještě dál a vědět, že síra je fytotoxická při... celý příspěvek >
Kumulus + Kuprikol + Silwet, 1.8.2016
Kombinace těchto přípravků je běžná a smáčedlo se také běžně používá.
Postřik révy kuprikolem, 19.7.2016
Zato není kontaktní prostředek.
Roubování okurek na tykev 2016, 29.4.2016
Letos jsem zeleninu rouboval poprvé a první várka jazýčkovou kopulací za moc nestála- mám z ní 1 meloun. Zkusil jsem tedy roubování do rozštěpu mezi děložní lístky a 100% úspěšnost u malounů. Okurky roubované do rozštěpu ale dlouho sedí a nerostou.... celý příspěvek >
Stolové hrozno, 29.3.2016
Je ideál, pokud prodejce uvádí i podnože. Kober 125 AA je bujněji rostoucí podnož a Teleki 5C spíš středně rostoucí. Nevím jakou máte půdu, do sušších se hodí 125 AA a do vlhčích 5C. Pokud prodejce podnož neuvádí, je evidentní že neví co prodává a... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 15.3.2016
Dobrý den, to roubujete do skleníku, nebo už pro venkovní výsadbu? Jaký způsob roubování se Vám osvědčil?
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 27.2.2016
Kam ty kontejnery budete teď dávat? Máte vytápěný skleník, nebo za okno?
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016
Je vidět, že rozumíte všemu nejlépe a ještě máte kurzy slušného chování.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika