Příspěvky uživatele - 206.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky z pecek, 21.9.2015
Tak dnes už zmizela i polovina pecek z třešní. Gabi Monib
Meruňky z pecek, 21.9.2015
Dobrý den, chtěl jsem letos nechat strafitikovat cca 300 pecek z meruněk, část z mých výpěstků, část z meruněk z oblasti Louny, z důvodu získat podnože pro případné roubování, popř. očkování. Nechal jsem je zatím v krabici ve stodole, než je... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 21.9.2015
Dobrý den, v mých podmínkách - cca 550 mnm západní Čechy se mi podle odrůdy daří zakořenit řízky révy s úspěšností 60 - 90 %  venku na vyvýšeném záhonu, který vznikl ohrazením a následným zaplněním posekanou trávou a pilinami převážně z... celý příspěvek >
Jak loupat ořechy, 12.10.2014
Používám svěráky, asi nejlepší je strojní (s klikou). Jde to dobře. ZP
Rozmnožení lísky, 17.9.2014
Mám cca 7 odrůd lísky kolem pozemku a v podstatě všechny jsem získal řízkováním (  550 m.n.m., jílová půda), úspěšnost řízkování je cca 70 %.
Jablko prince Albrechta, 21.2.2012
Dnes jsem objednal jabloně Albrecht, Macoun, Nela, Mio, Braeburn red, Banánové zimní, Kometa, třešně Donisenova, Granát, Oktavia, Vega, Rainier, hrozno Ananasnyj, Attika, Agát donskoj. Na zahradě mi zatím rostou třešně Kordia, Rivan, Kaštánka,... celý příspěvek >
Jablko prince Albrechta, 21.2.2012
Ještě jednou děkuji všem za reakce, díky nim jsem si projel několik internetových obchodů,  Albrechta snad sehnal, ale navíc objednal dalších cca 14 stromů. A to jsem si myslel, že jedna jarní objednávka u Basíka bude pro letošek stačit. Až to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika