Příspěvky uživatele - 194.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mango - problém s pěstováním, 31.8.2015
Dobrý den, také bych potřebovala radu. Mám asi 4 měsíce staré mango. Krásně roste, je na západním okně, takže slunce má hodně. Nicméně všechny jeho listy začaly vylučovat jakousi lepkavou "rosu" nebo jak to nazvat.. je to zvrchu i vespod. Žádné... celý příspěvek >
Sophora japonica pendula - už neobrazila, 11.6.2014
Dobrý den všem, potřebovala bych poradit se stromem v tématu výše uvedeným. Mám ho již 5 let, vysoký cca 2m, košatý. Letos nasadil jako všechna zeleň dost brzy a malé zelené lístečky, které začaly rašit, spálil dubnový mráz. Kromě tohoto stromu... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 6.4.2012
Dobrý den, nedá mi to nereagovat na Samici a Samce Rakytníkovy... Mám jediný keř. Že je to samice jsem zjistila minulý rok, když se mi celá nehorázně obsypala plody. Vysvětlí mi to někdo?? A neptejte se, jestli jsem si jistá, že je to opravdu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika