Příspěvky uživatele - 46.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lumigreen, 15.9.2021
Mě přišel balík dnes z Lumigreenu. Měla jsem obavy, ale každá rosltinka byla perfektně zabalená a pěkná. Asi záleží, kdo který baík balí. Taky mě překvapilo, že přišly všechny. Všechny objednané.
Semena, 1.7.2020
Objednala jsem si u AEV-VS semínka v hodnotě asi 1500kč. Při naprosto ideálních podmínkách (jsem zkušená zahradnice s vystudovanou zemědělkou) vzešly asi tři balíčky. Tedy pouhých ani ne 5%! K reklamaci se firma postavila plně zády. Neposílají... celý příspěvek >
Briggs stratton - problém po zahřátí, 5.8.2015
Briggs stratton - problém po zahřátí host - xxx.xxx.46.93 (?) 5.8.2015 22:53 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Dobrý večer. Nevíte někdo jak seřídit ventilové vůle u motoru Briggs Stratton??? Motor při startování... celý příspěvek >
Briggs stratton - problém po zahřátí, 5.8.2015
Ahoj. Jedná se o mini Rider 60. Libor
Briggs stratton - problém po zahřátí, 5.8.2015
Dobrý večer. Nevíte někdo jak seřídit ventilové vůle u motoru Briggs Stratton??? Motor při startování kope, mám pocit, že mi utrhne ruku :-). Když naskočí, tak běží, ale není to ono. Provedl jsem kontrolu klínku setrvačníku - je v pořádku.... celý příspěvek >
Osvětlení na pergolu, 19.6.2015
Prosím nevíte kde sehnat podobné osvětlení tady v ČR? ať už v kamenné prodejně nebo na e-shopu. chtěla bych je mít pověšené na pergole, takže pro venkovní podmínky. Děkuji vám předem za odpovědi
Převislá slunečnice, 24.5.2015
Nespálím je tím?
Převislá slunečnice, 22.5.2015
Dobrý den, asi před měsícem jsem zasadila sazeničku převislé slunečnice do závěsné nádoby a umístila na slunečné stanoviště. Slunko docela peklo a přesto, že jsem poctivě zalévala (nepřelévala), začla mi uvadat. Myslela jsem si, že když se ochladí... celý příspěvek >
Zemina do vyvýšeného záhonu, 12.5.2015
Mohu se vás ještě zeptat, černozem již není, pouze hnědozem a substrát... Hodil by se mix hnědozemě a substrátu na pěstování zeleniny? S tím, že pokud příští rok budu záhony zvyšovat tak bych doplnila černozemí...
Zemina do vyvýšeného záhonu, 8.5.2015
Klacíky z ostříhaných keřů. Kartony normálně z krabic obyčejných... ty se samozřejmě rozloží. Na to ty větvičky, trochu posekané trávy a koňský hnůj. Všechno jsem to prosypala naší zeminou a na to půjde právě ta dovezená. Podloží je jílovité. Nevidím... celý příspěvek >
Zemina do vyvýšeného záhonu, 6.5.2015
Tak černozem je logicky nejúrodnější zemina. Žalostná= věčně vysušená, tvrdá, na první pohled nevyhovující. Záhony už stojí, náplň (větve atd.) se pár let rozkládat bude a vytvoří se tam jakýsi kompost sám... Zeminu mi mají dovézt ze 30km, blíž nic... celý příspěvek >
Zemina do vyvýšeného záhonu, 5.5.2015
Pletivo mám kvůli škůdcům po celém dně a je připevněno k postranicím, sáhá tak do poloviny. Jsme nově přistěhovaní, kompost ještě udělaný nemáme a půda je tady žalostná... Takže spíše tu černozem?
Zemina do vyvýšeného záhonu, 5.5.2015
Teprve ho právě zakládám, vysoký je prozatím 30cm s tím, že jej budu časem zvyšovat, vyhloubila jsem díru a postupně naskládala pletivo, kartony, větvě atd. Se základem problém nemám, jen mě zajímá ta zemina, budu ji teď objednávat, mám to tedy vzít... celý příspěvek >
Zemina do vyvýšeného záhonu, 5.5.2015
Dobrý den, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi katrovaným zahradnickým substrátem a zeminou, která je uváděná pro navážení svrchní dokončovací vrstvy-kvalita na úrovni černozemě? Co byste si do záhonu vybrali vy?
B&S series 450 olej natekl do válce, 4.5.2015
Děkuji, už to frčí. Moc děkuji. Bestdrak
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika