Příspěvky uživatele - 46.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
B&S series 450 olej natekl do válce, 4.5.2015
Dobré ráno. Děkuji za reakci. Takže výfuk byl dole, ještě tedy sundat vzduchový filtr a vyfoukat karbec. Tím profouknu i to odvětrání klikové skříně? Ano svíčka je mokrá. Hladinu oleje samozřejmě kontroluji. Motorovou sekačku mám prvně, starší.... celý příspěvek >
B&S series 450 olej natekl do válce, 3.5.2015
Dobrý den. Převrátil se mi zdemontovaný motor ze sekačky a olej mi natekl do válce. Před startem jsem demontovat svíčku, olej vytekl. Protočil jsem motor, nasadil svíčku a pokusil se nastartovat. Motor chytne, ale hned zdechne a jde z výfuku modrý... celý příspěvek >
Stromek s pokrouceným kmenem a žlutými listy, 23.4.2015
Ještě přidám jednu indícii, listy jsou podobné jak u klasického akátu, ale víc ostré do špičky. Každopádně děkuji za reakce :) kdyby vás ještě něco napadlo tak neváhejte se podělit :)
Keříčková rajčata vadnou, 23.4.2015
Ano máte pravdu mělo tam být z výsevu. Omlouvám se, dlouhý den... Dávala jsem na kořeny pozor, ale stat se mohlo. Vypadá že se začínají vzpamatovávat. Děkuji
Stromek s pokrouceným kmenem a žlutými listy, 22.4.2015
Prosím o radu vás zkušených, kdysi jsem na zahradě, než jsme se přestěhovali, měla stromek jehož kmínek byl pokroucený podobně jako mají bonsaje, listy neměl zelené, ale spíše do žluta. Nenapadá vás co by to mohlo být? :)
Keříčková rajčata vadnou, 22.4.2015
Dobrý večer, dokázal by mi někdo říct proč mi po tom, co jsem přesadila keříčková rajčata z výsadby do květináčů, mi za cca 20min začly uvadat? vody i světla mají dostatek...:(
Co dřív? Pohnojit nebo dosít?, 24.3.2015
Dobrý den, co se má dělat jako první? Trávník pohnojit a až pak případně dosít a nebo naopak?
Ptačí zob - péče na podzim, 29.10.2014
Dobrý den, na jaře jsme zasadili ptačí zob jako živý plot, čím máme teď na podzim pohnojit a o kolik zkrátit? Hlásí nízké teploty, neublíží rostlinám když je ostříhám? Děkuji
Ptačí zob, 24.10.2014
Dobrý den, na jaře jsme zasadili ptačí zob jako živý plot, čím máme teď na podzim pohnojit a o kolik zkrátit? Hlásí nízké teploty, neublíží rostlinám když je ostříhám? Děkuji
Japonská vrba, 1.8.2014
Mám dotaz, víte někdo na jakou podnož se japonská vrba roubuje?Mám ji doma už několik let a chtěla bych si ji zkusit naroubovat.Děkuji Pavča
Jak na rez hrušnovou?, 18.7.2011
Prosím vás, poraďte nám, máme hrušku napadenou rzí, letos asi s tím už nemůžeme nic udělat, příští rok bude postřik před květem a po něm. Ale kdy stříkat jalovec nebo odkud se to vzalo?
Melounoviště 2009, 10.10.2009 Obsahuje fotku
Ahojte ještě jednou z olomoucka. Přidávám ještě další fotečky našich melounku. Dnes sklidím ještě poslední dva. Všem hodně zdaru do dalšího pěstování. Marek
Melounoviště 2009, 15.8.2009
Dobrý večer, jsem od Olomouce a pěstuju roubované melouny podle Vašich rad poprvé. 3 jsem koupil, ostatní jsme s ženou roubovali sami. Mám 15 rostlin a do dneška jsem napočítal 32 melounů. 15 je jako kopací míč a ostatní jak větší tenisák. Má být... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 30.7.2009
Všem díky za rady :) co se týká poslušnosti k té vychovaní jsou, ovšem skalka jim nedává spát jako kdyby jim některé rosliny nevoněli, jinak tedy kárání nepomáhá a navic,,oplocení" taktéž moc ne, zabarykádovali jsme přistup ke skalce a byly jsme... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 29.7.2009
Přeji všem krásný den, prosím, můžete mi někdo poradit nebo neznáte nějaký fígl jak odradit psy od skalky? Zakládáme novou skalku a máme dva německé ovčáky 9 let a 2 roky, ti nás ovšem zlobí každou chvíli je nějaká rostlinka vyhrabaná, prosím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika