Lumigreen



host - 46.93 (?)
15.9.2021 15:11

Mě přišel balík dnes z Lumigreenu. Měla jsem obavy, ale každá rosltinka byla perfektně zabalená a pěkná. Asi záleží, kdo který baík balí. Taky mě překvapilo, že přišly všechny. Všechny objednané.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 223.222 (?), 14.4.2021 11:56

Jen špatné. devil

Pepa Pardubice. Na něco co mělo být slkadem jsem čekal skoro mněsíc. Prý se to vrátilo znovu k nim, i když jsem cerlý den doma a v avízovaný den nikdo nepřijel.

Nakonec místo třech, které se údajně stratili po cestě, při reklamaci porvrdili dva s tím že třetí údajně někde namrznul a že nejde poslat. Pak napsali že posílají tedy dva zbívající a třetí nže již není skladem.Dnes přišel jeden. PPL mě říkal že možná druhý stromek přijde zítra. Hrušeň Eary shu, přišla v podstatě prostokořenná i kdaž měla být zakořeněná v kontejneru. Přišel mě zabalený květináč se zeminou a deset cm nad ním prostokořenný stromek, na nemž je poznat, že nebyl nikdy zakořeněn a byl pouze vložen do květináče a zasypám zeminou.

Já osobně už nikdy Lumi-greeen. Pepapardubice.

Early shu
Early shu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.38 (?), 2.5.2021 15:25

S tímto zahradnictvím mám, jako s jediným doposud, jen tu nejlepší zkušenost - objednávala jsem si od nich převislé muškáty a potřebovala jsem poradit i s počtem. Ochotně mi poradili a asi do 3 dnů jsem měla rostlinky doma - díky skvělým přepravním podmínkám na nich nebylo ani poznat, že někde cestovaly.

Byla to moje první zkušenost s eshopem na rostliny a vím, že žádnou další jinde hledat nebudu.

Moc děkuji.

Blanka Žornová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.86 (?), 6.6.2021 10:40
Ja objednala již celkem dvakrát, vse v naprostém pořádku, přišlo vše jak mělo, v krátkém čase, velmi jsem spokojená z kvalitou, rostlinky se ihned uchytili, budu objednávat znova. Zatím nejlepší zahradnictví které jsem měla, maximální spokojenost!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.93 (?), 15.9.2021 15:11

Mě přišel balík dnes z Lumigreenu. Měla jsem obavy, ale každá rosltinka byla perfektně zabalená a pěkná. Asi záleží, kdo který baík balí. Taky mě překvapilo, že přišly všechny. Všechny objednané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika